Ana sayfa Sosyal Medya Kardeşlerim dizisinin çifti Kadir ve Melisa sosyal medyada patlama yaptı!

Kardeşlerim dizisinin çifti Kadir ve Melisa sosyal medyada patlama yaptı!

tarafından sule sule

TelevizyonGazetesi.com /  Detay – Anne ve babasını arka arkaya talihsiz olaylar sebebiyle kaybeden, birbirlerine sıkı sıkıya bağlı dört kardeşin hikayesini anlatan Kardeşlerim dizisi yurt içinden olduğu kadar yurt dışından da büyük ilgi görüyor.

Cumartesi akşamları ATV’de yayınlanan Kardeşlerim dizisinin başrollerinde Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Ahu Yağtu, Simge Selçuk gibi isimler yer alıyor. Dizi dört kardeşin acıklı hikayesiyle izleyicileri her hafta gözyaşına boğuyor.

Kardeşlerim dizisi bir yandan hüzünlü hikayesiyle seyirciyi etkilerken ekran dünyasına yeni bir çifti daha kazandırdı. Kardeşlerin en büyüğü fedakar Kadir ile ailenin hayatını alt üst eden zengin iş adamı Akif Atakul’un kızı Melisa Atakul’un aşkı tüm izleyicileri etkisi altına almış durumda.

Melisa ve Kadir’in aşkı #kadmel hashtag’i sosyal medya platformlarında sadece Türkiye’den değil dünyanın her yerinden izleyiciler tarafından paylaşılıyor. İzleyiciler Kadir ve Melisa’nın aşkının saflığına övgüler yağdırıyor. Bakalım Kadir ve Melisa çifti ileride listelerde rakiplerinin önüne geçebilecek mi? Kadir Melisa aşkına bazı izleyicilerin yorumlarını aşağıda görebilirsiniz:

Kardeşlerim dizisinin çifti Kadir ve Melisa sosyal medyada patlama yaptı! 10

Kardeşlerim dizisinde Kadir karakterine hayat veren isim son dönemin öne çıkan genç yeteneklerinden Halit Özgür Sarı… Melisa karakterinde ise Damla Su İkizoğlu’nu izliyoruz.
Kardeşlerim dizisinin çifti Kadir ve Melisa sosyal medyada patlama yaptı! 11

İki genç oyuncunun uyumu çok iyi oldu. Damla İkizoğlu daha önce Babil dizisinde Buse karakterine hayat veriyordu. Oyuncu, Kardeşlerim ile birlikte adeta sıçrama yaptı.

Kardeşlerim dizisinin çifti Kadir ve Melisa sosyal medyada patlama yaptı! 12

Halit Özgür Sarı ise, 2018 yılında Diriliş Ertuğrul dizisindeki Süleyman karakteri ile büyük ilgi gördü. Ardından Hakan Muhafız dizisinde Arif olarak izlediğimiz oyuncu, Şampiyon dizisinde ise Kerem olarak öne çıktı. Sarı, bu sezon da Kırmızı Oda’da Klinik Müdürü Murat karakterine hayat vermişti.

Kardeşlerim dizisinin çifti Kadir ve Melisa sosyal medyada patlama yaptı! 13

Dizi hayranları Asiye ve Doruk gibi, Melisa ve Kadir aşkına da tutundu ve senaristten de daha çok sahne beklediklerini ifade eden yorumlar yapıyorlar.

Bu arada dizinin 11’inci bölümü 1 Mayıs Cumartesi akşamı yayınlanacak. Yeni bölümde bakalım Kadir başını derde sokan Ömer’i kurtarabilecek mi? İşte yeni bölümün fragmanı