SON DAKİKA
18 Ağustos 2022 04:28

SON HABERLER

Dizilerin yıldızları bahar partisinde buluştu! Kimler yoktu ki….

Türkiye’nin ilk dizi kültürü dergisi “Episode”, dizi sektörünü yaptığı bahar partisiyle Emaar Square Mall’da bir araya getirdi. Partiye sektörden birçok oyuncu, yönetmen, senarist, yapımcı ve kanal yöneticileri katıldı.

Aralık 2016’da ilk sayısıyla okuyucularla buluşan Türkiye’nin ilk dizi kültürü dergisi Episode, yayımlandığı günden bu yana 2 aylık periyodlarla okuyucuları sektörün farklı dallarından kişilerle buluşturuyor.

Ön kapağında yabancı, arka kapağında yerli dizilere yer veren dergide yabancı ve yerli dizilerle ilgili oyuncu, senarist, yönetmen, yapımcı, TV ve dijital platform yöneticileriyle özel röportajlar yapılıyor.

3 Nisan akşamı Emaar Square Mall Art Centre’da düzenlenen Episode Bahar Partisi’ne Birce Akalay, Öykü Karayel, Berk Atan, Pınar Deniz, Burcu Özberk, Burak Tozkoparan, Merve Çağıran, Beste Kökdemir, Pelin Öztekin, Eren Vurdem gibi oyuncularla, Star TV Dramalar Müdürü Ümmü Burhan, senarist Pınar Bulut, Diriliş Ertuğrul dizisinin yönetmeni Metin Günay ile Ömer Faruk Sorak gibi sektörün önde gelen isimleri katıldı.

Davetliler, gece boyunca Oben Budak ve Hey Douglas’ın müzikleriyle eğlendiler.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler