Ana sayfa Dizi Haberleri Dizilerle parlayan ünlü oyuncular, deprem felaketindeki çabaları ile akıllardan çıkmayacak iz bıraktılar!

Dizilerle parlayan ünlü oyuncular, deprem felaketindeki çabaları ile akıllardan çıkmayacak iz bıraktılar!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Türk dizi sektörünün son yıllarda ortaya koyduğu ve dünya çapına yayılan büyük başarının mimarları, hikayelere hayat veren oyuncular… Gencinden, yaşlısına kadar dizilere hayat veren binleri aşan ünlü isimlerin sosyal hayatımızın ayrılmaz parçaları oldukları, Kahramanmaraş’ı sarsan iki büyük deprem felaketi ile bir kez daha anlaşıldı.

Hamile haliyle koli paketleyen Hazal Kaya’dan, daha yeni bebeğini dünyaya getiren ve youtube üzerinden depremzedelerden gelen çağları yetkililere ileterek aracı olan Fahriye Evcen ile Burak Özçivit çiftine kadar, binleri aşan sayıdaki ünlü ismin yardım refleksine tanıklık ediyoruz.

Dizilerle parlayan ünlü oyuncular, deprem felaketindeki çabaları ile akıllardan çıkmayacak iz bıraktılar! 23

Sosyal medya hesabını depremzedelerin sesi olarak kullanan Tuba Büyüküstün, Esra Bilgiç gibi önemli isimlerin yanı sıra, yurt dışından destek için çaba sergileyen Can Yaman’dan tutun da, Ahbap Derneği’nin halktan topladığı paraların en iyi şekilde kullanılması için güven sembolüne dönüşen birçok isme kadar tüm sektör halk ile dayanışma içine girdi.

Dizilerle parlayan ünlü oyuncular, deprem felaketindeki çabaları ile akıllardan çıkmayacak iz bıraktılar! 24

Tüm yapımcılar hem karavan, jeneratör gibi bölgede çok acil ihtiyaç olan araçları, malzemeleri ve ekiplerini bölgeye gönderdi. Ayrıca para ve çeşitli malzeme yardımları ile yapımcılar da bu yardım faaliyetinin bir parçası oldu.

Hem maddi destek sağlayan hem de depremzedeler için gerekli malzemelerin temini için çalışan Kıvanç Tatlıtuğ, Oktay Kaynarca, Kenan İmirzalıoğlu gibi isimler, halkın bugüne kadar gösterdiği sevginin ne kadar haklı olduğunu da ortaya koyuyor.

Dizilerle parlayan ünlü oyuncular, deprem felaketindeki çabaları ile akıllardan çıkmayacak iz bıraktılar! 25

Eda Ece’den tutun da Ozan Dolunay’a ve Serenay Sarıkaya’ya kadar, ismini sayamadığımız yüzlerce ünlü isim aktif bir şekilde sahada.

Türk dizi ve sinema sektörü yapımcısından tutun da oyuncularına ve set çalışanlarına kadar deprem felaketinin yaralarının sarılması için muazzam bir çaba ortaya koydu.

Bu görüntü aslında birlik ve beraberliğin pekiştirilmesi kadar, dünyaya verilen çok önemli bir mesajı da içeriyor.

Dizilerle parlayan ünlü oyuncular, deprem felaketindeki çabaları ile akıllardan çıkmayacak iz bıraktılar! 26

Türkiye’den çıkıp da dünyanın çok farklı kültürlerindeki insanları etkileyen hikayelerin altında Anadolu coğrafyasının insana verdiği değer ve yardımlaşma kültürünün izleri var. İşte bu izler, böyle büyük bir deprem felaketi ile birlikte bir kez daha dünyanın dört bir yanında Türk dizileriyle duygulanan insanlara, çok önemli bir insani mesaj de vermiş oluyor.

Dizilerle parlayan ünlü oyuncular, deprem felaketindeki çabaları ile akıllardan çıkmayacak iz bıraktılar! 27