Ana sayfa Dizi Haberleri Darmaduman dizisi reytingleriyle hüsran yaşatsa da Kardeşlerim’i bile geçmeyi başardığı bir başka durum var!

Darmaduman dizisi reytingleriyle hüsran yaşatsa da Kardeşlerim’i bile geçmeyi başardığı bir başka durum var!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com/Detay – Reytinglerle başı dertte olan dizi Darmaduman, son yayınlanan 5. bölümüyle ilk 10’a bile giremedi! Ay Yapım imzalı FOX TV’nin dizisi gün değiştirmişti. Düşük reytinglerin ardından dizinin Cumartesi akşamları yayınlanmaya başlamasıyla izleyicisi de biraz olsun umutlandı.

Kanalın reytingleri düşük olan diziyle ilgili bir final kararı almasından endişe edilirken gelen bu değişiklik, son çare olarak tahmin ediliyor. Başrollerinde Mert Yazıcıoğlu, Hafsanur Sancaktutan, Aytaç Şaşmaz, ve Aslıhan Malbora’nın başrollerinde yer aldıkları dizi, büyük bir iddia ile ekrana gelmeye başlamıştı.

Bir döneme damgasını vuran, 10 sezon boyunca ekranda kalan ve 90’ların fenomen dizisi olarak anıla Beverly Hilss, 90210’dan uyarlanan Darmaduman, reytingleriyle kanalı giderek daha çok zorluyor!

Diziyi izleyenler ise hikayeyi severken, başrollerde yer alan ve son dönemin başarılı performanslarıyla isimlerinden söz ettiren oyuncuların partnerliklerini çok beğeniyor. Hikayeye ve karakterlere çok yakıştırılan oyuncular, her bölümde performanslarıyla izleyiciden övgü dolu yorumlar alıyorlar.

Fakat dizi, istenen reytinglere ve izleyiciye ulaşmayı başaramadı! Bu arada sosyal medyada ise durum çok farklı! İlk olarak geçtiğimiz Cumartesi akşamı gün değişikliği nedeniyle bu kez Kardeşlerim ve Gönül Dağı dizileriyle karşı karşıya gelecekti.

blank

Ancak bu hafta Dünya Kupası nedeniyle TRT1’de yayınlanan Gönül Dağı dizisi ekrana gelmedi. Böylelikle sosyal medyada da Kardeşlerim ve Darmaduman dizileri arasında bir rekabet yaşandı!

Reytingleriyle istenileni alamayan dizi, sosyal medyada ise güçlü bir rüzgarı arkasına almış görünüyor! Adba.tv’nin araştırmasında 26 Kasım akşamı yayınlanan yeni bölümün aynı gün içinde 32 bin 400 iletiye konu olması dikkatleri çekiyor. Kardeşlerim dizisi ile arasındaki fark ise büyük. 17 bin 600 ileti ile Darmaduman’ın arkasından geliyor Kardeşlerim dizisi.

Darmaduman’ın sosyal medyadan aldığı rüzgarın reytinglere katkısı olup olmayacağını ilerleyen günlerde göreceğiz ancak Duy Beni gibi sosyal medyada çok konuşulan bir diziyi bile kurtaramamıştı bu rüzgar!