Ana sayfa Sosyal Medya Hayranların heyecanla beklediği Caner Cindoruk’un yeni dizisi Yan Oda çok zorlu rakiplerle mücadele edecek!

Hayranların heyecanla beklediği Caner Cindoruk’un yeni dizisi Yan Oda çok zorlu rakiplerle mücadele edecek!

tarafından ker_def

Star’ın merakla beklenen, Yan Oda dizisinin yayın tarihi belli oldu! Yayınlanan tanıtımlarıyla ve oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi, 6 Mart Çarşamba ekran yolculuğuna başlıyor.

Dizinin çarşamba akşamları ekranlara geleceğinin duyurulması ile birlikte merakla bekleyenler geri sayıma geçti. Özellikle de Yasak Elma dizisindeki çok başarılı performansı ile Şevval Sam’ın kısa bir aradan sonra yeniden televizyon dizisi setlerine dönmesi hayranlarını şaşırtmıştı.

Hayranların heyecanla beklediği Caner Cindoruk'un yeni dizisi Yan Oda çok zorlu rakiplerle mücadele edecek! 8

Caner Cindoruk da Kadın, Sadakatsiz ve Maviye Sürgün isimli dizilerle son dönemde sadece ülkemizde değil, yurt dışında da çok geniş bir hayran kitlesi tarafından takip edilen bir isim haline geldi. Caner Cindoruk’un Türkiye’de çok geniş bir seven kitlesi oluştuktan sonra özellikle Türk dizilerinin yurt dışında elde ettiği müthiş başarı, oyuncunun da farklı projeler ile tanınmasına vesile oldu.

Kadın dizisinde çok iyi çıkış yapan Caner Cindoruk, bu projenin birçok ülkede yayınlanması için geniş bir izleyici kitlesini etkilemeyi başardı. Ardından Sadakatsiz dizisi de benzer bir yurt dışı başarısı sergiledi ve geçtiğimiz yıl yayınlanan Maviye Sürgün isimli dizi de Güney Amerika’daki Türk dizisi hayranları için çekilmiş bir yapım olarak öne çıkmıştı.

Caner Cindoruk, bir süredir ekranlarda görünmüyordu ve hayranları heyecanla yeni projelerini bekliyordu. Oyuncunun yeniden izleyici karşısına çıkacak olması sosyal medyada büyük bir heyecan yarattı. Sadece yerli izleyicilerin değil, yabancı dizi hayranlarının da Yan Oda isimli yeni projeyi merakla beklediğini sosyal medyaya yansıyan yorumlardan fark edebilirsiniz.

Hayranların heyecanla beklediği Caner Cindoruk'un yeni dizisi Yan Oda çok zorlu rakiplerle mücadele edecek! 9

Peki nasıl bir dizi izleyeceksiniz? Yapımcılığını Onur Güvenatam’ın üstlendiği Yan Oda’nın konusu şöyle:

Ünlü bir program sunucusuyken kariyeri düşüşe geçen Sevgi Ersoy (Şevval Sam), ülkenin önde gelen iş insanlarından Fikret Alabey’le (Caner Cindoruk) ani bir şekilde evlenir. Bu beklenmedik evlilik herkeste bir şok etkisi yaratır. Daha önce Sevgi’nin de Fikret’in de başlarından mutsuz birer evlilik geçmiştir. Artık ikinci baharlarını yaşamak isteyen ikilinin bu hayallerine kavuşması hiç de kolay olmayacaktır.

Çünkü ikisinin evlenmesi, birbirinden çok farklı ailelerinin de bir araya gelmesi demektir. Birbirine taban tabana zıt bu iki ailenin aynı çatı altında yaşamaya başlaması, Sevgi ve Fikret’in beklediğinden daha büyük sorunlar yaratacak, başta bu evliliğe büyük tepki gösteren anneleri olmak üzere tüm aile fertlerinin hayatlarını değiştirecektir. En çok da birbirlerinin yan odalarında yaşamak zorunda kalan çocukları; Taylan (Onur Seyit Yaran) ve Şelale’nin (Derya Pınar Ak)…

Senaryosu Yalı Çapkını’nın usta kalemi Mehmet Barış Günger’e ait olan ve yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı’nın üstlendiği dizinin kadrosunda şu isimler bulunuyor:

“Şevval Sam, Caner Cindoruk, Nazan Kesal, Onur Seyit Yaran, Derya Pınar Ak, Derya Karadaş, Bülent Polat, Nezaket Erden, Mehmet Bilge Aslan, Nazlı Çetin, Nilsu Yılmaz, Samet Kaan Kuyucu, İrem Kübra Bakırtaş ve Melek Baykal.”

Merakla beklenen yeni dizi Yan Oda, 6 Mart Çarşamba Star’da.