Ana sayfa Dizi Haberleri Doğru olamaz! Oğlum dizisinde tüyleri diken diken eden sahne! Bu işte başka bir iş var!

Doğru olamaz! Oğlum dizisinde tüyleri diken diken eden sahne! Bu işte başka bir iş var!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Show TV’nin büyük iddia ile başlayan dizisi Oğlum, Çarşamba akşamı izleyiciyi resmen kalbinin ortasından vurdu! İlk bölümüyle büyük beğeni toplayan Oğlum dizisinin çarpıcı hikayesi, bölüm sonunda herkesin içini yakan bir sahne ile büyük merak uyandırdı.

Başrollerinde Canan Ergüder, Serhat Teoman, Songül Öden, Timur Acar ve Nihal Yalçın’ın rol aldıkları Oğlum dizisi, bir süredir tanıtımları ile de dikkat çekmişti. Dizinin ilk bölümü bu hafta ekrana geldi ve diziyi izleyenler için hiç beklemedikleri bir hikaye ile dikkatleri çekti.

Adeta şok etkisi yaşatan Oğlum dizisinde, küçük bir çocuğun ölümü ile zaten gerilen izleyici, bölüm sonunda bir başka küçük çocuğun katil olduğunu itiraf etmesi ile büyük şok yaşadı! Ağır dram hikayesi ile izleyiciyi şaşkına uğratan dizide oyunculuklar ise sosyal medyada beğeni dolu mesajlarla karşılandı.

Doğru olamaz! Oğlum dizisinde tüyleri diken diken eden sahne! Bu işte başka bir iş var! 22

Menajerimi Ara dizisinden meme kanseri olduğu için ayrılan ve tedavisini tamamladıktan sonra sağlıklı bir şekilde yeniden dizilere dönen Canan Ergüder’in pedagog rolüne çok yakıştıran izleyici, tüm kadroyu da beğendiğini mesajlarıyla otaya koyuyor. En çok beğeni alan isimlerden bir tanesi de dizide Efe’ye hayat veren Metehan Parıltı oldu.

“Suçlu çocuk yoktur, suça itilen çocuk vardır” sloganıyla yola çıkan Oğlum dizisinde, 12 yaşındaki küçük Efe’nin, kendisinden daha küçük bir çocuk olan Kaan ile parkta karşılaşması ve sonrasında çocuğun gölde ölü bulunması, diziyi izleyenlerin içini yakan bir gelişme oldu. Efe’nin okuldan çıkıp karakola giderek pedagog eşliğinde çocuğu kendisinin öldürdüğünü itiraf etmesi, annesinin inanmaması üzerine de “Ben öldürdüm” diyerek bağırması ve kanlı gömleği de dolabına sakladığını söylemesi, izleyenleri şoke eden bir gelişme oldu.

İşte o sahne…

İzleyiciyi derinden etkileyen bu sahne sonrasında bir sonraki bölüm de merakla beklenmeye başladı. Anne Zeynep ve baba Tuğrul’un, çocuklarının bir başka çocuğu öldürmesine inanmasa da dolabındaki kanlı gömleği saklamak için uğraştıkları, 2. bölüm fragmanında görülüyor.

Dizinin konusu kısaca şöyle:

“Bir akşam üzeri Melike ilk maaşını almanın heyecanıyla vitrinlere dalar ve oğlu Kaan’ın okul çıkışına geç kalır… Annesini okulun bahçesinde bekleyen Kaan, bir kirpinin peşine takılır ve parka kadar takip eder. Bu sırada Zeynep ve Tuğrul çiftinin 12 yaşındaki oğulları Efe de parktadır. Efe, ailesi ile iletişimi kopuk ve tek arkadaşı bilgisayar oyunları olan bir çocuktur. Efe, bir süre sonra Kaan’ın kaybolduğunu fark eder ikili karakola gitmek üzere yola koyulurlar. Melike ve İlyas ise telaş içinde Şile sokaklarında çocukları Kaan’ı aradıkları sırada acı bir olay yaşandığının haberini alırlar. Yaşanılan bu acı olaydan sonra her iki ailenin hayatında da artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.”

Yeni bölüm merakla beklenirken, diziyi izleyenlerden yorumlar da gecikmedi. Efe, Kaan’ı kendisinin öldürdüğünde ısrarlı olsa da bu işin içinde bir iş olduğu kanısında izleyenler. Hatta, Efe’nin omuzuna dokunan bir kişiye dikkat çekerek, cinayeti bu kişinin işlediği ve Efe’yi tehdit ettiği görüşündeler. Bazı izleyiciler de Kubilay Aka’nın hayat verdiği Efe’nin dayısı Bulut’un cinayeti işlediği görüşünde…

Bu durumun altından nasıl bir hikaye ya da sır çıkacak şimdi merakla bekleniyor. Ancak kimse, bu kadar küçük bir çocuğun, bir başka çocuğu öldürmüş olduğuna inanmak istemiyor…

Gelen yorumlardan bazılarını aşağıda görebilirsiniz…

Doğru olamaz! Oğlum dizisinde tüyleri diken diken eden sahne! Bu işte başka bir iş var! 23 Doğru olamaz! Oğlum dizisinde tüyleri diken diken eden sahne! Bu işte başka bir iş var! 24 Doğru olamaz! Oğlum dizisinde tüyleri diken diken eden sahne! Bu işte başka bir iş var! 25

Doğru olamaz! Oğlum dizisinde tüyleri diken diken eden sahne! Bu işte başka bir iş var! 26