SON DAKİKA
9 Ağustos 2022 16:58

SON HABERLER

‘Doktorlar’ dizisinin ‘Zenan’ı Melike Güner hangi iddialı yapım ile ekranlara geri dönüyor?

TelevizyonGazetesi.com / Detay – 2000’li yılların başlarında ekranda boy gösteren Melike Güner, Hayat Bağları, Ekmek Teknesi, Gülbeyaz, Dadı gibi efsane dizilerde rol almıştı. Oyuncunun en çok dikkat çeken projesi ise ‘Doktorlar’ dizisi olmuştu. Yasemin Ergene ve Kutsi ile birlikte dizinin baş rolünde oynayan Melike Güner, ‘Zenan Parlar’ karakteri ile akıllarda yer etmişti.

Doktorlar dizisinden sonra İffet’te ‘Betül’ olarak yer alan oyuncu, ‘Merhaba Hayat’ ve son olarak da ‘Böyle Bitmesin’ dizisinde göründü. Çeşitli sinema filmlerinde de rol alan Melike Güner, uzun zamandır setlerden uzaktaydı.

Oyuncu, Med Yapım’ın projesiyle ekranlara dönüyor. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre;  Güner, Fox TV’de ekranlara gelecek olan ‘Yalancılar ve Mumları’ dizisinde rol alacak.  Koray Kerimoğlu’nun yöneteceği dizinin senaryosunu Nermin Yıldırım, ‘Mistresses’ (Metresler) isimli Güney Kore yapımı diziden uyarladı. Dizi Elif, Meliha, Şebnem ve Leyla adlı 4 arkadaşın işlediği cinayet sahnesiyle açılacak.

Dizide etkileyici çocukluk sahnelerinin de yer alacağı ‘Elif’ rolüne Ceren Moray hayat verecek. Elif’in hayatının kırılma noktası kaybolan eşi ‘Engin’i ise İsmail Demirci canlandıracak. Kızı Sumru ile ayakta durma savaşı veren ve kafe işleten Elif’in kızının okul arkadaşı Pelin’in babası Yakup’u  Feyyaz Duman ve bakıcısı ‘Şerife’yi de Melike Güner canlandıracak. Elif’in yolunun Şerife ve Yakup ile kesişmesi ile her şey allak bullak olacaktır.

Öte yandan dizinin aynı zamanda anlatıcısı olan psikiyatrist ‘Meliha’ya Elçin Sangu, anne olmak için uğraşan ‘Şebnem’e Şafak Pekdemir ve düğün organizasyon yapan ‘Leyla’ya ise Burcu Gölgedar hayat verecek.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler