Dokunulmazlık mücadelesi | 10. Bölüm | MasterChef Türkiye

01 Ekim 2018 Pazartesi, 06:54
Dokunulmazlık mücadelesi | 10. Bölüm | MasterChef Türkiye

Masterchef Türkiye yarışmasının 10. bölümü 30 Eylül Pazar akşamı tv8 ekranlarında yayınlandı. Programdan önemli sahneler tv8’in youtube kanalından paylaşıldı.

Viedodan başlıktaki konuyla ilgili sahneyi izleyebilirsiniz.

Masterchef Türkiye Mutfağı; yeteneklerini sergileyecek Masterchef adaylarını bekliyor! Ancak bu mutfağa girebilmek o kadar da kolay olmayacak. Binlerce başvuru arasından seçilen 30 yarışmacı adayı Masterchef Türkiye’de kalabilmek için temel becerilerini ve hünerlerini Masterchef mutfağında gösterecek. İşler, bu mutfağa girmekle de bitmiyor. Bu mutfakta kalmak da bu mutfağa girmek kadar zor. Bakalım kimler bu yetenekli 14 yarışmacıdan biri olacak?

Birbirinden farklı yeteneği olan 14 Masterchef adayı, Türkiye’nin Masterchef’i olmak için her hafta sonu bazen stüdyoda, bazen stüdyo dışında kıyasıya bir rekabet sergileyecek.

Yemek pişirme sanatının en ince detaylarını profesyonel şefler; Mehmet Yalçınkaya, Hazer Amani ve Somer Sivrioğlu’ndan, yemek yapma tutkusunun hırsa nasıl dönüştüğünü de yarışmacılardan öğreneceğiz.

Uzun maratonun sonunda yalnızca bir kişi Türkiye’nin yeni Masterchef’i olma gururunu yaşayacak ve büyük ödülün de sahibi olacak.

masterchef haberleri için

Masterchef Türkiye haberleri için