SON DAKİKA
2 Aralık 2022 16:06

SON HABERLER

Dünya starı Hande Erçel’in takipçi sayısı rekora yaklaşıyor!

Televizyongazetesi.com/Detay – Sen Çal Kapımı dizisinde rol aldıktan sonra kariyerinin zirvesine ulaşan Hande Erçel’in yükselişi hızla sürüyor. Güzel oyuncunun Instagram’daki takipçi sayısı rekora yaklaşıyor.

Genç oyuncu Hande Erçel artık sadece değil dünyanın starı. Başrollerini Kerem Bürsin’le paylaştığı Sen Çal Kapımı dizisinin dünyada 85’ten fazla ülkede seyredilmesiyle ününü dünya çapına taşıyan Erçel, sosyal medyada da çok güçlü bir isim.

Hande Erçel özellikle Instagram’daki takipçi sayısını son hızla artırıyor. Güzel oyuncunun takipçisi 27 milyona yaklaştı. Halen 26,7 milyon takipçisi olan Erçel’in takipçi sayısı son hızla artıyor.

Dünyada, en Instagram’da en fazla takipçi sayısına sahip Türk, Nusr’et Restoranı’nın sahibi Nusret Gökçe. İşadamının halen 35 milyon takipçisi bulunuyor. Eğer bu hızla giderse Hande Erçel bir süre sonra Nusret Gökçe’yi yakalayarak geçebilir.

Takipçi sayısı sayesinde sosyal medyada çok güçlü bir isim haline gelen Hande Erçel, büyük markaların da peşinde olduğu bir isim. Güzel oyuncu en son bir mücevher markasının yüzü olmuştu. Hande Erçel’in sosyal medya hesabından paylaştığı markanın reklamı, 5 milyondan fazla izleyiciye ulaşmıştı. Hande Erçel ayrıca hakkında yapılan 3.2 milyon paylaşımla sosyal medyada 2021’in en çok konuşulan kadını olmuştu.

Başarısının tadını çıkaran Hande Erçel, Elle dergisine verdiği röportajda artık yeni projelerinde daha seçici davranacağının işaretini de vermişti. Erçel röportajında “Okuduğum ve değerlendirdiğim senaryolar var. Bundan sonraki işimde derdi olan, davası olan, hayata karşı duruşu olan, izleyiciye hayatıyla, duruşuyla ilham verecek ve kalbinde yer edecek güçlü bir kadına ruh vermeyi istiyorum” demişti.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler