SON DAKİKA
20 Eylül 2022 18:26

SON HABERLER

Ege’nin Hamsisi 18. Bölüm 2. Fragmanı İzle

Ege’nin Hamsisi dizisinin 18. yeni bölümünü 19 Kasım Pazartesi akşamı izleyeceğiz. Dizinin yeni bölümü öncesinde 2. fragman paylaşıldı. Yapımcılığını Köprü Film-Ferhat Eşsiz, yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan’ın üstlendiği, senaryosunu Bahar Filiz Ekinci’nin kaleme aldığı dizide, başrolleri İclal Aydın, Uğur Çavuşoğlu, Uraz Kaygılaroğlu, Bestemsu Özdemir, Asuman Dabak, Eser Eyüboğlu ve Hakan Bilgin paylaşıyor.

Videodan 18. yeni bölümden ikinci fragmanı izleyebilirsiniz.

17. bölümde neler yaşandı? İşte detaylar…

TRT 1’in sevilen dizilerinden, ailelerin göz bebeği Ege’nin Hamsisi’nde 17. Bölümde mutluluk ve dram bir arada yaşandı. Detaylar şöyle:

Fikret Muradına Eriyor!..

Yıllar önce kendisini terkeden nişanlısı Almancı Nuri (Durul Bazan) ile yolları tekrar kesişen Fikret (Asuman Dabak), bu bölümde evleniyor… Kendisinin peşinden önce Sığacık’a, ardından Rize’ye gelen Alman nişanlısı Erica’yı ne yaparsa yapsın ailesine kabul ettiremeyen Nuri, beşik kertmesi Fikret ile ailesinin zoruyla evleniyor. Yıllardır unutamadığı biricik aşkına kavuşmanın heyecanını yaşayan Fikret, mutluluktan havalara uçarken, Deniz ve Zeynep cephesinde sular bir türlü durulmuyor…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler