SON DAKİKA
25 Nisan 2019 01:52

SON HABERLER

Ege’nin Hamsisi dizisi 6. bölümünde Deniz ve Zeynep’i bekleyen tehlike

Ege’nin Hamsisi dizisinin 6. bölümü 20 Ağustos Pazartesi akşamı saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında izleyicilerle buluşacak.

Ekrana geldiği ilk bölümden itibaren izleyicilerin gönüllerinde taht kuran Ege’nin Hamsisi’nin 6. Bölümü, 20 Ağustos Pazartesi akşamı saat 20.00’de TRT 1 ekranlarına geliyor.

Ege ve Karadeniz’in büyüleyici coğrafyasının güzelliklerini gözler önüne seren dizi, komik, esprili sahneleriyle olduğu kadar duygu yüklü senaryosuyla da dikkat çekiyor.

Yapımcılığını Köprü Film-Ferhat Eşsiz’in üstlendiği dizinin, yönetmenliğini Ufuk Hakan Eren, senaryosunu ise Bahar Filiz Ekinci kaleme alıyor.
Bölgelerinin muhteşem lezzetlerini sunan Karadenizli ve Egeli iki restoran sahibinin çevresinde gelişen komik, duygusal ve eğlenceli olayları anlatan Ege’nin Hamsisi’nde bu hafta neler olacak?

İşte 6. bölüm 1. fragmanı:

“Deniz ve Zeynep’39’in çıktıkları kayık gezintisi, motorun bozulmasıyla bir faciaya dönüşür. Denizin ortasında mahsur kalmalarının yanı sıra, ailelerinin birlikte olduklarından dahi haberi yoktur. Çiftimiz çaresizce kurtulmak için çabalasalar bile, kasaba kıyısında onları Melahat ve Şevket tehlikesi beklemektedir.

Şevket’39;in ablası Fikret, Sığacık’a geldikten sonra kardeşini korumak için atağa geçer. Şevket’39’in aşçılık marifetlerini kasabalıya göstermek isterken, Melahat ve Şevket’i dükkanlarının kaderini belirleyecek bir yarışın içine sokacaktır. Bir yandan kasabalılarda bayram hazırlığı sürerken Fikret’in Melahat’a yaptığı oyun, hiç tahmin edemeyeceği bir şekilde bozulur.”

EGE’NİN HAMSİSİ (TRT 1)
YAYIN TARİHİ: 20 Ağustos Pazartesi 20.00
YAPIMCI: Köprü Film-Ferhat Eşsiz
YÖNETMEN: Mustafa Şevki Doğan
SENARYO: Bahar Filiz Ekinci

OYUNCULAR: İclal Aydın, Uğur Çavuşoğlu, Uraz Kaygılaroğlu, Bestemsu Özdemir, Asuman Dabak, Hakan Bilgin, Eser Eyüboğlu, Haldun Boysan, Buse Meral, Celal Öztürk, Utku Ateş, Uğur Demirpehlivan, Cem Cücenoğlu, Mustafa Şen, Bengi Öztürk, Eylül Demirpehlivan, Kemal Zeydan, Ali Akdal, Büşra Şenol, Muharrem Bayrak, Selahattin Töz ve Ceyda Saltadal…
MÜZİKLER: Kalan Müzik

İlgili Haberler