Ana sayfa Dizi Haberleri Ekranlara dönmeye hazırlanan Afra Saraçoğlu yeni dizisiyle ilgili ser verip sır vermedi!

Ekranlara dönmeye hazırlanan Afra Saraçoğlu yeni dizisiyle ilgili ser verip sır vermedi!

tarafından sule sule

TelevizyonGazetesi.com / Detay — Yeni nesilin başarını oyuncularından Afra Saraçoğlu uzun bir aradan sonra ulusal kanalda bir diziyle hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Saraçoğlu, Yalı Çapkını dizisiyle ilgili soruları yanıtsız bıraktı.

En son BluTV’de yayınlanan Yeşilçam dizisinde rol alan ve buradaki performansıyla dikkatleri üzerine çeken Afra Saraçoğlu şimdi yeniden ulusal kanala dönmeye hazırlanıyor. Star TV’de yayınlanacak dizinin adı Yalı Çapkını olacak.

Afra Saraçoğlu katıldığı bir davette gazetecilerin sorularını yanıtladı. Ancak yeni projesi Yalı Çapkını ile ilgili soruları yanıtsız bıraktı. Yeni dizisiyle ilgili ser verip sır vermeyen başarılı oyuncu partnerinin adını da söylemedi. Gerekçe olarak da yapım şirketinden hala bir onay gelmemesi olarak açıkladı Afra Saraçoğlu.

blank

Saraçoğlu her ne kadar açıklama yapmasa da gelen haberler diziyle ilgili birçok bilgiyi veriyor. Yalı Çapkını ismi ile Eylül ayından itibaren izleyicilerin karşısına çıkması beklenen dizi merakla bekleniyor. OGM Pictures imzasını taşıyan yeni dizi Yalı Çapkını, bilinen bir hikayeyi gözler önüne serecek. Dizi, zengin ve çapkın bir genç adam ile Gaziantep’te yaşayan genç bir kızın birbirlerine aşık olmasının hikayesini anlatacak.

Dizide Afra Saraçoğlu’nun partneri ise Mert Ramazan Demir olacak. Mert Ramazan Demir, hikayede Ferit karakteriyle yer alacak ve çapkınlıkları ile bilinen, şımarık bir zengin çocuğunu canlandıracak. Ferit iki kız kardeş arasından kendisine bir eş seçecek.

Ağustos ayında çekimleri başlayacak olan Yalı Çapkını dizisinde yönetmenliğini Burcu Alptekin üstlenecek. Dizinin oyuncu kadrosunda usta oyuncu Çetin Tekindor da yer alacak. Yalı Çapkını dizisi eylül ayında izleyiciyle buluşacak. Afra Saraçoğlu en son iki yıl önce Öğretmen isimli diziyle ulusal ekranda izleyicinin karşısına çıkmıştı.