Elçin Sangu, bu kadar ağır lafı hak edecek ne yaptı?

07 Eylül 2018 Cuma, 14:42
Elçin Sangu, bu kadar ağır lafı hak edecek ne yaptı?
Son dönemin en başarılı isimlerinden Elçin Sangu, bazı dizi oyuncuları gibi eski menajeriyle anlaşmazlığa düştü.

Kiralık Aşk dizisiyle büyük çakış yapan, şu sıralarda ise Yaşamayanlar dizisiyle Blu TV ekranlarında Türkiye’nin ilk vampir dizisinde yer alan Elçin Sangu’nun başında bir dert var.

Oyunculuk sözleşmesini feshettiği iddiasıyla oyuncu ve menajer Başay Okay, Elçin Sangu’ya 100 bin dolarlık tazminat davası açmıştı. Okay’ın Elçin Sangu hakkındaki sözleri de olay oldu.

Elçin Sangu’nun eski menajeri Başay Okay, daha önce yaptıkları sözleşmeye uymadığı için ünlü oyuncu hakkında 100 bin dolarlık tazminat davası açtığını söylemişti.

Hukuki işlem başlattık ama savaş açmadık” diyen Okay, “6 senedir menajerlik yapıyorum. Hem ben, hem de o oyuncu arkadaşımız bu durumun yaptığımız işlerin önüne geçmesini istemeyecektir. Bütün her şeyi hukuka bıraktık” dedi.

Okay ayrıca, çıkan iddiaların aksine, “hiçbir zaman ‘bu kadar para istiyorum’ demedim” ifadelerini kullanmıştı.

İki yıldır süren dava henüz sonuçlanmazken Başay Okay, Elçin Sangu ile ilgili olay bir yorumda bulundu.

Habertürk Gazetesi’nin haberine göre; Başay Okay, yeni projesinde bir vampiri canlandıran Sangu hakkında, “Elçin Sangu vampiri oynuyormuş. Düzeltiyorum, Elçin daha önce insanı oynuyordu. Bugün duruşma vardı ama bilirkişi raporu bekleniyor. Bilirkişi raporu gelmediği için duruşma 7 Kasım’a ertelendi” ifadelerini kullandı.

Okay’ın ‘daha önce insanı oynuyordu’ sözü bir hayli ağır bulundu.

başar okay haberleri için

elçin sangu haberleri için