Elçin Sangu’nun aşkı kafaları iyice karıştırdı

15 Kasım 2017 Çarşamba, 01:23
Elçin Sangu’nun aşkı kafaları iyice karıştırdı

Elçin Sangu ve Barış Arduç’un başrolünü paylaştıkları ‘Mutluluk zamanı’ filminin galasında Sangu’nun sevgilisi Yunus Özdiken’in sevgilisi ve Barış Arduç’un öpüşme sahnelerini izlemek istemeyip salondan dışarı çıkması olay olmuştu. Özdiken, sonrasında yaptığı açıklamaya ise kafaları iyice karıştırdı.

Film galasında romantik öpüşme sahneleri başlayınca Elçin Sangu’nun sevgilisi Yunus Özdiken sessizce salondan çıktı, o sahneler bitince de gelip yerine oturdu.

Konuyla ilgili konuşan Özdiken şunları söylemişti:

“Elçin’e ve işine saygı duyuyorum. Kendisine de çok güveniyorum çok profesyonel bir kişidir. Ne kadar iyi eğitim alırsanız veya büyütülürseniz büyütülün bu topraklarda belli bir bakış açısı ile büyütülüyorsunuz. Amerika veya İsviçre’de büyümedik. Benim kişisel tercihim bu tarz sahneleri izlememek yönünde. Ama bu ne yapılan işe sinirlendiğim ya da profesyonelliğinden emin olmadığım, şüphelendiğim anlamına gelmiyor. Gayet samimi bir izlemekten hoşlanmama duygusu. O kadar da özgürlüğüm olsun.”

Bu sözler üzerine gözler İsviçre’de doğan Barış Arduç’a çevirildi. Yunus Özdiken’in “İsviçre’de büyümedik” sözleri, Arduç’a gönderme olarak kabul edildi.

barış arduç haberleri için

elçin sangu haberleri için