Ana sayfa Sosyal Medya Elkızı dizisi final yapan İsmail Ege Şaşmaz’ın mutfakla imtihanından dikkat çeken görüntüler!..

Elkızı dizisi final yapan İsmail Ege Şaşmaz’ın mutfakla imtihanından dikkat çeken görüntüler!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay-2013-2014 yıllarında Kanal D’de yayınlanan Güneşi Beklerken dizisinde canlandırdığı ‘Barış’karakteriyle oyunculuğa adım atan İsmail Ege Şaşmaz, adını kısa sürede aranılan oyuncular listesine yazdırmayı başardı.

Yeni sezonda Fox TV ekranında yayınlanan Elkızı dizisinde ‘Harun’ karakterine hayat veren oyuncu dizide, Sevda Erginci ile baş rolde yer aldı. Ancak ekranlara iddialı giriş yapan Elkızı dizisi düşük reytinglerinden dolayı erken final yaptı.

Elkızı’nın Muğla’nın Akyaka ilçesinde yapılan çekimlerini tamamlayıp İstanbul’a dönen yakışıklı oyuncu,  Kanal D’de yayınlanan Arda ile Omuz Omuza Programı’na konuk sanatçı olarak katıldı.Ünlü oyuncu ile ünlü şef Arda Türkmen bu anları sosyal medya hesaplarından da paylaştı.

Ünlü Şef Arda Türkmen programında her hafta ünlü bir konuğuyla yemekler yapıyor, aynı zamanda konuklarının mutfak konusundaki becerisini de test ediyor.

Ünlü şefin mutfağına konuk olan İsmail Ege Şaşmaz, Arda Türkmen’in direktifleriyle günün yemeğini yaptı. Oyuncu, instagram hesabından paylaştığı anlara; ‘Biz çok eğlendik’ notunu düştü.

Arda Türkmen de oyuncunun pozitif enerjisi ve yakışıklılığıyla programa renk kattığını ifade etti.  İsmail Ege Şaşmaz’ın hayranları, oyuncunun konuk olduğu Arda ile Omuz Omuza programını 6 Şubat Pazar günü saat 13.00’de Kanal D’de izleyebilir.