Ana sayfa Dizi İzle Emanet 10 Şubat Çarşamba 113. bölüm fragmanı izle!

Emanet 10 Şubat Çarşamba 113. bölüm fragmanı izle!

tarafından ker_def

Kanal 7 ekranlarında izleyicilerle hafta içi akşam saatlerinde buluşmakta olan Emanet dizisi, büyük ilgi görmeye devam ediyor. Reytingleri de iyi gelen dizinin her yeni bölümü heyecan dalgası şeklinde geçiyor. Emanet’in 112. bölümü yayınlandı ve şimdi de hayranlar yeni bölüm detaylarını merak ediyor.

Annesiz ve babasız kalan yeğenleri Yusuf’u kutsal bir emanet gibi gören Seher ve Yaman’ın kalplere dokunan öyküsü Emanet dizisinin 113. bölümü ise 10 Şubat Çarşamba akşamı yayınlanacak. Peki 113. yeni bölümde neler olacak? Dizinin yeni bölümü hakkında ilk detayları aşağıdaki fragmanda bulabilirsiniz.

Bugün yayınlanan 112. bölümde Seher ve Yaman gelinlik bakmaya çıkar. Yaman ve Seher’in düğün telaşı yaşandı… Seven kıskanır lafının ekrana yansımasını da izledik. Dizinin son bölümünün tamamı youtube’a eklendi, aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

112. Bölüm Özeti: Seher’i bembeyaz gelinlikle gören Yaman büyülenmiştir. Seher ve Yaman evlilik yolunda emin adımlarla ilerlerken İkbal ve Zuhal de planlarını uygulamak için her yolu denerler. İbo’ya yardım etmek için Kara’yla konuşan Kiraz, hiç kimsenin bilmediği bir sırla karşı karşıya kalır.

Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

Dizinin Genel Konusu:

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.