SON DAKİKA
2 Aralık 2022 16:43

SON HABERLER

Emanet 12 Ocak Salı 92. Bölüm Fragmanı İzle

Kanal 7 ekranlarında hafta içi yayınlanmakta olan Emanet dizisi, aldığı iyi reyting oranları ile dikkatleri çekmeye devam ediyor. Dizinin etkili bir izleyici kitlesi bulunuyor. Dizinin 92.bölümü 12 Ocak Salı akşamı izleyicilerle buluşacak. Yeni bölümde neler olacağının detayını videodaki fragmanda bulabilirsiniz.

Dizinin 92. yeni bölümünde Seher, Yaman’a karşı hislerini kabullendi. Fragmanda yeni detayları bulabilirsiniz.

Peki dizinin son yayınlanan 91. bölümünde neler yaşanmıştı? Yeniden dün akşam ekrana gelen bölüm hakkındaki detayları hatırlayalım: Yaman’ın yaralanması herkesi şok eder. Yaman’ın hayatı tehlikede mi? Hiç beklemediği bir anda sırtından vurulan Yaman ihanetin acısıyla can çekişirken, Yaman’ın yaralandığı haberi herkesi şok eder. Ali’nin hiç beklenmedik bir anda ortaya çıkan Melisa’dan kurtulması o kadar da kolay olmayacaktır.

Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler