Ana sayfa Dizi İzle Emanet 7 Mayıs Cuma 175. bölüm haftanın finali ve fragman!

Emanet 7 Mayıs Cuma 175. bölüm haftanın finali ve fragman!

tarafından ker_def

Kanal 7 ekranlarında yayınlanmakta olan Emanet dizisinde son haftalarda düşen reytingler moralleri bozsa da hikayede güzel gelişmeler olmaya devam ediyor. Halil İbrahim Ceyhan’ın canlandırdığı Yaman karakterinin, Sıla Türkoğlu’nun hayat verdiği Seher karşısındaki tutumunu değiştirmesi bu haftaya damgasını vuran gelişme oldu. Yaman ile Seher’in yakınlaşması hayranları da çok mutlu etti.

Emanet dizisinin 174. bölümü perşembe akşamı izleyicilerle buluşuyor.Çok önemli bir teklifin yer aldığı bölümün ardından izleyiciler haftanın finaline kilitlenecek.Emanet dizisinin 7 Mayıs Cuma günü 175. bölümü yayınlanacak ve böylelikle de haftanın finali gerçekleştirilecek. 175. yeni bölümden fragmanı aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Peki dizinin 174.bölümünde hikayede neler vardı? Yaman ve Seher arasında neler olacağına yönelik bazı sahneler dikkat çekiyor. Yaman, Seher’e çok önemli bir teklif sunar.

Yaman’ın teklifiyle her şey yeniden başlar. Seher ve Yaman, gerçek birer karı koca olmanın heyecanı içine girer. İşte 174. bölüm fragmanı:

Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

Bir yanda ablasının ölümüyle sarsılıp yeğenine sahip çıkmaya çalışan Seher, diğer yanda ağabeyinin emanetini korumak için her şeyi göze alan Yaman… İki ayrı dünyanın, geceyle gündüzün bu savaşında tek kazanan olacak, o da AŞK… Bir emaneti aşkla korumaya çalışanların öyküsü Emanet ile ekrana taşınacak. Emanet, 7 Eylül’den itibaren hafta içi her gün Kanal 7’de.

Dizinin konusu:

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır.

Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.