SON DAKİKA
27 Kasım 2022 19:26

SON HABERLER

Emanet’te büyük sürpriz! Emanet 4 Mayıs Salı 172. bölüm fragmanı izle!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Emanet dizisinde yeni hafta sürprizlerle başladı! Dizinin hayranlarının mest olacağı bir hafta geldi. 3 Mayıs Pazartesi akşamı 171. bölümde Yaman’ın büyük sürprizi vardı. Geçtiğimiz hafta dizinin hikayesinde önemli gelişmeler oldu.

Yaman ile Seher’in arasının düzelmesi dizinin hayranlarını çok mutlu etti. Son dönemde dizideki mutlu gelişmeler artarken, reytinglerin ise düşmekte olduğu gerçeği gözler önünde. Halil İbrahim Ceyhan ile Sıla Türkoğlu ikilisinin başrolünde yer aldığı Emanet dizisinde yeni haftanın ikinci gününde neler yaşanacağı da merakla bekleniyor. Emanet 4 Mayıs Salı günü 172. bölümü ile ekranda olacak. Yeni bölümden ilk fragmanı yayınlandı. Aşağıdaki videodan ilk görüntüleri izleyebilirsiniz.

Emanet dizisinin bu haftaya sürpriz ile başlaması dizi hayranlarını da mutlu etti. Yaman’ın sürprizi yüreklere su serpti. Emanet’te bu akşam Seher Yaman’ın hazırladığı sürpriz karşısında şok olur. Yaman geçmişin izlerini silebilecek mi?

Yaman’ın hazırladığı büyük jestle şaşkına dönen Seher için sürprizler henüz bitmemiştir. Yaman, kaybettikleri zamanı telafi etmeye kararlıdır.

Emanet dizisinin 171. bölüm fragmanı şöyle:

Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

Annesiz ve babasız kalan yeğenleri Yusuf’u kutsal bir emanet gibi gören Seher ve Yaman’ın kalplere dokunan öyküsü Emanet ile izleyici karşısına çıkıyor.

Bir yanda ablasının ölümüyle sarsılıp yeğenine sahip çıkmaya çalışan Seher, diğer yanda ağabeyinin emanetini korumak için her şeyi göze alan Yaman… İki ayrı dünyanın, geceyle gündüzün bu savaşında tek kazanan olacak, o da AŞK… Bir emaneti aşkla korumaya çalışanların öyküsü Emanet ile ekrana taşınıyor

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler