SON DAKİKA
13 Ağustos 2022 03:42

SON HABERLER

Erkan Kolçak Köstendil, Bülent Şakrak ve Ertan Saban’ın mini dizisi geliyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Koronavirüs salgını nedeniyle 1,5 aydır karantinada bulunan ünlü oyuncular, aynı sitede yaşamanın faydasını gördü.

Erkan Kolçak Köstendil, eşi Cansu Tosun ile birlikte Bülent Şakrak ve eşi Ceyda Düvenci, ayrıca Ertan Saban’ın yer aldığı mini bir dizi çekimi yapıldı. Ceyda Düvenci instagram hesabından yaptığı paylaşımda bu dizinin yürütücü yapımcısının kendisi olduğunu belirtti.

Çok heyecanlı olduklarını belirten Ceyda Düvenci, “Evimizin, setimizin direği” mesajıyla Erkan Kolçak Köstendil’e övgüde bulundu.

Dizi hakkında bilgi veren Ceyda Düvenci, “Şartlar ne olursa olsun bize yakışır, kaliteli bir şeyler üretmeli en azında denemeliydik. Ustalardan, hocalardan böyle gördük, böyle bildik. 15 günlük bir karantina süresinin ardından aynı sitenin içinde yaşayan sanatçı dostlarla 10 gün boyunca gece gündüz çalışıp içimize sinen bir 90 dakika ürettik. En kısa zamanda sizlerle buluşması ve beğlenmeniz dileğiyle. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimle” diye yazdı.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler