Ana sayfa Sosyal Medya Erşan Kuneri’nin galasında kadın oyuncular arasında şıklık yarışı yaşandı!..

Erşan Kuneri’nin galasında kadın oyuncular arasında şıklık yarışı yaşandı!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay- Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın yazıp yönettiği, Netflix’in yeni dizisi “Erşan Kuneri”nin galası Grand Pera’da yapıldı.

Başrollerinde Cem Yılmaz, Ezgi Mola, Zafer Algöz, Çağlar Çorumlu, Uraz Kaygılaroğlu, Merve Dizdar, Nilperi Şahinkaya ve Bülent Şakrak’ın bulunduğu dizi 13 Mayıs’ta Netflix’de izleyici ile buluştu.

Dizinin galasında şıklık yarışı yaşandı. Erşan Kuneri’nin kadın oyuncuları, elbise tercihleriyle galaya damga vurdu. Başarılı oyuncular Ezgi Mola, Nilperi Şahinkaya ve Merve Dizdar şıklıklarıyla adlarından söz ettirdiler.

Erşan Kuneri'nin galasında kadın oyuncular arasında şıklık yarışı yaşandı!.. 8

Oyuncu Merve Dizdar  sette çok güzel bir yaz geçirdiğinin altını çizerek, “Öncelikle Cem’e ve sonra tüm ekibe çok teşekkür ediyorum. Çok şey öğrendim, çok mutlu oldum. Yarın bu hissin seyircilere de geçeceğini düşünüyorum. İyi seyirler diliyorum şimdiden herkese.” ifadelerini kullandı.

Erşan Kuneri'nin galasında kadın oyuncular arasında şıklık yarışı yaşandı!.. 9

Erşan Kuneri’nin erkek oyuncuları ise siyah takım tercihleriyle dikkat çektiler. Cem Yılmaz, çekim sürecinin çok güzel geçtiğini belirterek, “Her bölümde başka tür bir film vardı. O türlerden, daha çekmediğimiz bir sürü var. Eğer ikinci sezonu yaparsak bambaşka filmler çekeriz.” dedi.

Çekimlere başlamadan 6 ay öncesinde hep üzerine konuşarak vakit geçirdik” diyen Cem Yılmaz; “Ekibimiz çok sağlam, çok tecrübeli. Dolayısıyla beni de yalnızca oynuyormuşum gibi rahat ettiren bir ekibimiz var. Hem prodüksiyonda, kamera arkasında emeği geçen bütün arkadaşlarımıza da buradan teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Oyuncu Zafer Algöz de projenin önce sinema filmi olarak düşünüldüğünü ifade ederek, “İçindeki hikayelerin bazılarını, budamaya ve atmaya kıyamadığımız için daha geniş bir konsept olsun dedik. Yaklaşık 5,5-6 saatlik hepsi birbirinden bağımsız, farklı hikayelerden oluşan çok güzel bir serüveni başarıyla tamamladığımıza inanıyorum. Hepsi birbirinden çok kıymetli oyuncu arkadaşlarımız var. Zaten izleyenler de görecek ki herkes kendi dışında, başka başka insanlara da hayat verdi.” ifadelerini kullandı