SON DAKİKA
8 Aralık 2022 22:06

SON HABERLER

‘Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisi sete çıkıyor haberi sosyal medyayı salladı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay- İzleyici, ATV’nin fenomen olan dizisi ‘Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni sezon bölümlerini merakla bekliyor. 7. sezonuyla ekrana gelmeye hazırlanan dizinin çekimlerinin başlayacağı haberi izleyiciyi heyecanlandırdı.

Geçtiğimiz sezon 199. bölümüyle final yapan ve altıncı sezonunu sona erdiren ‘Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yedinci sezonu için hazırlıklar sürüyor. Yeni sezonu için sete çıkan dizinin ekim ayı sonuna doğru yeni bölümüyle ekrana gelmesi bekleniyor.

Rakiplerine göre ekranlara bir hayli geç kalan ‘Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ hayranları tarafından dört gözle bekleniyor. Dizinin sete çıktığı haberlerinden sonra sosyal medyada aşağıdaki gibi pek çok paylaşım yer aldı;

‘Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisi yeni sezonda oyuncu kadrosuna katılan 12 yeni oyuncu ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. İsimlerin hepsi de birbirinden iddialı. Buna göre ‘Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni sezonunda Tardu Flordun, Ragıp Savaş, Burcu Binici, Hazım Körmükçü, Nurseli İdiz, Yosi Mizrahi, Uğur Yücel, Serdar Deniz, Levent Ülgen, Servet Pandur, Eren Vurdem, Alara Turan gibi bomba isimler karşımıza çıkacak.

Kadroya katılan iddialı isimler yeni sezonun daha da iddialı geçeceğinin de işareti. Senaryosu Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener ve Berna Aruz tarafından kaleme alınan, yapımcılığını Raci Şaşmaz’ın üstlendiği ‘Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisinin baş rollerinde Oktay Kaynarca ve Ozan Emre Yıldırımer yer alıyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler