Esra Erol doğumla ilgili en özel anlarının videosunu yayınladı

17 Aralık 2015 Perşembe, 07:07


Esra Erol en özel anlarının videosunu paylaştı

Esra Erol ikinci bebeğinin doğum öncesi ve sonrası görüntülerini yayınladı

Esra Erol doğum yaptıktan sonra bebeği Ömer’i kucağına aldığı ilk anların videosunu paylaştı. Esra Erol bilindiği gibi 3 hafta önce doğum yapmıştı. ATV’deki programına dönen ünlü sunucu o anları yayınladı.

Pazartesi günü ATV’deki evlilik programını yeniden sunmaya başlayan Esra Erol izleyicilerine sürpriz yaptı. Ünlü sanatçı hatırlanacağı gibi hamileliğinin son günlerine kadar ekranda kalmıştı. Üç hafta önce de doğum iznine ayrılmıştı. Ekranlara yeniden dönen ünlü sanatçı doğumdan görüntüler izlettirdi.

İkinci oğlu Ömer’i kucağına aldığı anda Esra Erol’un duygu patlaması yaşadığı görülüyor. Esra Erol’un doğum görüntüleri bebeği Ömer’in odasındaki resimlerle başlıyor. Ardından da sancıları başladığında Esra Erol doğuma götürülüyor. Esra Erol doğuma girmeden önce ise eşi Ali Özbir ile sarılarak vedalaşıyor.

Esra Erol bebeği Ömer’i ilk kez kucağına aldığı an ağlıyor. Ünlü sunucu en özel anından en özel görüntülerini izleyici ile paylaştıktan sonra “Şükürler olsun yaradana… Uzun bir yolculuktu hamdolsun bugüne” dedi.

ali özbir haberleri için

esra erol haberleri için