SON DAKİKA
1 Ekim 2022 18:36

SON HABERLER

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin ilk fragmanı beğeni topladı

Yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan’ın oturduğu, senaryosunu Seda Çalışır Karaoğlu, Toprak Karaoğlu ve Ayşe Canan Ertuğ’un uyarladığı, MF Yapım imzalı FOX’un yeni dizisi “Evlilik Hakkında Her Şey”in ilk tanıtımı yayınlandı.

BBC yapımı “The Split” dizisinin uyarlaması olarak ekrana gelecek olan ve izleyicisiyle buluşmak için gün sayan “Evlilik Hakkında Her Şey”in çarpıcı tanıtımında, Gökçe Bahadır ve Neslihan Yeldan’ın sahneleri kısa sürede çok ses getirdi.

Sosyal medyada dizi hayranları güçlü bir dram yapımının geldiğini ve Gökçe Bahadır’ın yeni tarzının da çok güzel olduğunu belirten yorumlar yaptı. Ünlü oyuncu, geçen sezon Menajerimi Ara dizisi dışında Netflix için çekilen Kulüp isimli yapımın setinde yer aldı. Televizyon ekranına ise Gökçe Bahadır yeni bir proje ile 4 yıl aradan sonra yeniden dönüş yapıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda; Gökçe Bahadır, Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı, Gökçe Eyüboğlu, Fırat Altunmeşe, Tülin Ece, Bertan Asllani, Cevdet Arıcılar, Esma Yılmaz, Rüzgar Doruk Özmü, Emine Ada Sezer, Mila Kasarcı ve Erdal Küçükkömürcü ve Sumru Yavrucuk gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

Dizinin hikayesi de oldukça dikkat çekici. Cevher ailesine mensup birbirinden çok farklı dört kadının ortak geçmişlerine olan tepkileri ve farklılıkları işlenecek. Bir evliliğin bütün aşamalarını bu dört kadın kahramanımız üzerinden göreceğimiz dizide; Çolpan (Sumru Yavrucuk) boşanmış, Azra (Gökçe Bahadır) uzun yıllardır evli, Güneş (Tülin Ece) evlilik arifesinde ve Sanem (Gökçe Eyüboğlu) ise evlilik kavramını tümüyle reddetmektedir.

Müvekkillerin hikayelerinin de dahil olmasıyla “Evlilik Hakkında Her Şey”; Aile, aşk ve sadakat kavramlarını ön plana çıkarırken boşanma hukukunun kirli düzenini gözler önüne sermekten çekinmeyen hikayeleriyle çok yakında ekrana gelecek…

Tanıtımıyla merak uyandıran ve çekimleri İstanbul’da devam eden dizi “Evlilik Hakkında Her Şey”, yeni sezonda FOX’ta izleyicilerle buluşacak. Dizinin yayın tarihi ve günü henüz netleşmedi.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler