Ezgi, Yasemin’i kıskanıyor mu? Gelinim Mutfakta 147. Bölüm

09 Ekim 2018 Salı, 20:53
Ezgi, Yasemin’i kıskanıyor mu? Gelinim Mutfakta 147. Bölüm

Gelinim Mutfakta 147. Bölümde Ezgi, kaynanası Reyhan’ın sürekli Yasemin’in yemeklerini övüp yüksek puanlar vermesi yüzünden büyük sitem etti! Reyhan Hanım günün yarışma konusu olan “Ispanaklı Peynirli Gül Böreği”ni tattıktan sonra puanlarını verdi. Sona Ezgi ve Yasemin kaldı. Tabaklar kaldırıldığında 5 puanın Yasemin’e, 1 puanın da kendisine geldiğini gören Ezgi durumu kaynanasının başına kakmaya başladı. Ezgi “Sen Yasemin’e çalışmaya başlamışsın! Bütün ilgin, odağın benden aktı! Açarken bile aklın Yasemin’de olarak açıyorsun!” diye kaynanası Reyhan Hanıma yüklenmeye başladı! Reyhan Hanım ise, en lezzetlisinin Yasemin’e ait börek olduğunun üstünde ısrarla durdu. Bunun üzerine Ezgi “Anne sen nispet mi yapıyorsun? ‘En güzel de onun, en güzel de onun derken’” diye Reyhan Hanıma serzenişte bulundu! Tartışmaya Başak ve Hanife Hanım da katılınca ipler tekrar gerilmeye başladı…

Gelinim Mutfakta programının 147. bölümünde başlıktaki sahneyi videodan izleyebilirsiniz.

Sunuculuğunu ünlü sanatçı Fatih Ürek’in yaptığı “Gelinim Mutfakta”da dört kayınvalide, gelinleriyle birlikte yarışarak büyük ödülün sahibi olmaya çalışıyor.

Gelinine güvenen kayınvalideler, marifetli gelinler…

Ekranların en lezzetli, en çekişmeli bir o kadar eğlenceli yarışması olmaya aday “Gelinim Mutfakta”da gelinler, kendilerine verilen süre içerisinde günün yemeğini yapmaya çalışacak, bu yarışta onları an be an izleyen kayınvalideler ise puanladığı tabakların kime ait olduğunu bilmeden puan vererek gelinini birinci yapmaya çalışacak.

Haftanın sonunda en yüksek puanı alan gelin ve kayınvalidesi 10 Bin TL değerinde 5 altın bilezik kazanırken, en düşük puanı alan gelin ve kayınvalidesi ise programa veda edecek.

Programda gelinler ve kayınvalidelerin yanı sıra birbirinden farklı tarifler ve lezzetler de ekrana gelecek.








fatih ürek haberleri için

gelinim mutfakta haberleri için