Ana sayfa Sosyal Medya Funda Eryiğit yeniden hayranlarıyla buluşacak olmanın heyecanını yaşıyor!..

Funda Eryiğit yeniden hayranlarıyla buluşacak olmanın heyecanını yaşıyor!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay-Yetenekli oyuncu Funda Eryiğit ekranlara en son Fox TV’nin  Son yaz dizisi ile geldi. 26 bölüm süren Son Yaz dizisinden sonra tiyatro sahnesinde hayranlarının karşısına çıkan oyuncu Hazar Ergüçlü ile birlikte Timsah Ateşi adlı oyunda sahneye çıktı.

Öte yandan geçtiğimiz aylarda Netflix için Kül adlı filmi de çeken Funda Eryiğit bu filmde de Son Yaz dizisindeki rol arkadaşı Alperen Duymaz ile partner oldu. Oyuncu şimdi yeni filmiyle Netflix’de hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Funda Eryiğit heyecanını sosyal medya hesabından, “Çok heyecanlıyım” notuyla yeni filmi Cici’nin fragmanını yayınlayarak hayranlarıyla paylaştı.

Funda Eryiğit Berkun Oya imzalı Netflix filmi Cici ile sevenleriyle buluşacak. Netflix yapımı Bir Başkadır dizisiyle gündeme gelen Berkun Oya’nın yazıp yönettiği Cici adlı film 27 Ekim’de Netflix’te izleyicilerle buluşacak.

Filmin oyuncu kadrosunda Funda Eryiğit ile birlikte Ayça Bingöl, Fatih Artman, İncinur Daşdemir, Nur Sürer, Okan Yalabık, Olgun Şimşek, Şevval Balkan ve Yılmaz Erdoğan gibi isimler yer alıyor.

Acı bir kaybın ardından köyden kente göçen bir ailenin yaklaşık 30 yıl sonra eski evlerinde buluşmasını konu alan Cici 27 Ekim’de Netflix’te yayınlanacak.