SON DAKİKA
21 Eylül 2019 08:21

SON HABERLER

FX’in fenomen dizileri The Walking Dead ile Legion tüm sezonlarıyla BluTV’de

FOX Networks Group bünyesindeki Türkiye’nin en çok izlenen kanallarından FOX ve dünyanın en iddialı yabancı dizilerini Türk izleyicisiyle buluşturan FX’e ait birçok yapım, Türkiye’nin internet televizyonu BluTV’de yerini aldı. Artık BluTV üyeleri istedikleri anda FOX’un en sevilen dizilerine ve FX’in heyecanla beklenen yabancı dizi ve animasyonlarına BluTV üzerinden online olarak ulaşabiliyor. Ayrıca her iki kanalın da canlı yayınına yine BluTV üzerinden erişilebiliyor.

Yayınlandığı ilk günden bu yana televizyon dünyasında bir fenomene dönüşen ve dünyanın 125 ülkesinde milyonlarca kişinin izlediği FX dizisi “The Walking Dead” BluTV’de hayranlarıyla buluşuyor.

“The Walking Dead’in en yeni bölümleri Amerika yayınından bir gün sonra canlı yayınla FX’ten takip edilebiliyor.Yeni sezon bölümleri FX yayınından hemen sonra ise BluTV üzerinden izlenebiliyor.

Ayrıca dizinin bugüne kadar yayınlanmış tüm sezonları da izleyicilerin istedikleri zaman istedikleri yerde izleyebilmeleri için BluTV’de yer alıyor. Marvel’ın efsanevi çizgi romanından uyarlanan ve büyük beğeni toplayan Legion’ın tüm sezonları da platformda izlenebiliyor.

FX, ayrıca American Horror Story, The Simpsons, Legion, The Americans, Atlanta ve The Gifted gibi iddialı yapımlarını da Amerika yayınını yakın takiple Türkiye’deki izleyicileriyle buluşturmaya devam ediyor.

İlgili Haberler