Gelinim Mutfakta 143. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

03 Ekim 2018 Çarşamba, 00:09
Gelinim Mutfakta 143. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Gelinim Mutfakta 143. Bölüm Fragmanı yayında! Yasemin, mutfağını karıştıran Başak’a büyük tepki gösteriyor! Ezgi, kaynanasına gelinlik veren Başak ile samimiyetsizlik tartışması yaşıyor. Reyhan Hanım da, Başak ile büyük bir sorun yaşıyarak stüdyoyu terk ediyor! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.15’te Kanal D’de!

Programın 143. bölümünden ilk görüntüleri videodan izleyebilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Kanal D ekranının sevilen yarışma programıdır.

Sunuculuğunu ünlü sanatçı Fatih Ürek’in yaptığı “Gelinim Mutfakta”da dört kayınvalide, gelinleriyle birlikte yarışarak büyük ödülün sahibi olmaya çalışıyor.

Gelinine güvenen kayınvalideler, marifetli gelinler…

Ekranların en lezzetli, en çekişmeli bir o kadar eğlenceli yarışması olmaya aday “Gelinim Mutfakta”da gelinler, kendilerine verilen süre içerisinde günün yemeğini yapmaya çalışacak, bu yarışta onları an be an izleyen kayınvalideler ise puanladığı tabakların kime ait olduğunu bilmeden puan vererek gelinini birinci yapmaya çalışacak.

Haftanın sonunda en yüksek puanı alan gelin ve kayınvalidesi 10 Bin TL değerinde 5 altın bilezik kazanırken, en düşük puanı alan gelin ve kayınvalidesi ise programa veda edecek.

Programda gelinler ve kayınvalidelerin yanı sıra birbirinden farklı tarifler ve lezzetler de ekrana gelecek.

fatih ürek haberleri için

gelinim mutfakta haberleri için