SON DAKİKA
1 Şubat 2023 15:38

SON HABERLER

Gelinim Mutfakta 8 Nisan Çarşamba 498. Bölümde gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 497. Bölümde gün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı! Gün toplamında kaynanalardan yüksek puanları Hatice Karabulut ve Neslihan Yıldırım aldı! Çeyrek altını ise, bir gelin kazandı!

Fatih Ürek, günün en düşük puanını alan isimleri 10 puan ile Burçin ve Yağnur hanımlar elde etti. Günün kazanan ismi ise 15 puan elde eden Neslihan hanım oldu. Hatice hanım ise 12 puanda kaldı. Neslihan hanım bugün çeyrek altını kazanan isim oldu. Videodan o anları izleyebilirsiniz.

Bugün başka neler oldu? Reyhan Hanımın, eltilerinin gelinlerinin programa gönderdikleri mesajlar olay oldu! Özellikle bu mesajların, Neslihan’ın fırın ile ilgili yaptığı hatalarından sonra gelmesi Reyhan Hanım tarafından planlandığı şüphesi yarattı. Neslihan, Reyhan Hanıma arkasında durmadığından yakınarak mesaj gönderen kişiler de dahil olmak üzere büyük sitem etti. Bu durum gün sonu değerlendirmesinde uzunca tartışıldı…

Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma!

Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30’da Kanal D’de!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler