Ana sayfa Dizi Fragmanları Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde büyük hesaplaşmanın günü geldi

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde büyük hesaplaşmanın günü geldi

tarafından ker_def

SHOW TV’nin ilgiyle takip edilen BKM imzalı dizisi ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin altıncı bölüm tanıtımı yayınlandı. Sadi’nin evinde kalmak isteyen Mert, Songül’ün soruları karşısında şaşkınlık yaşarken, Derya’nın özür dilemek isteyen Gizem’e sert tepkisi dikkat çekiyor. Heyecan dolu bir bölümün sinyallerinin verildiği tanıtımda, “Sadi ile Derya yüzleşecek mi?” sorusunun yanıtı merakla bekleniyor.

Ertan Saban, Devrim Özkan ile Özge Özberk’in başrollerinde yer aldığı Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin yeni bölümünde neler yaşanacağını hayranlar büyük bir heyecanla bekliyor. Reytingleri de çok iyi gelen dizinin kış sezonunda daha geniş bir izleyici kitlesini etkilemesi de bekleniyor. İşte dizinin altıncı bölüm fragmanı:

‘GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ’NİN BEŞİNCİ BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Sadi Payaslı tek kalp ağrısı Derya’yı görünce büyük şok yaşadı. Payaslı geçmişiyle geleceği arasında sıkışmışken bir deniz kenarında hem Derya hem Songül’ün onun için gözyaşı döktüğünden habersizdi… Mert okuldan ayrılma ihtimaline karşılık son bir kez konuşmak için Gizem’in evine gitti. Mert, Gizem’in kapısında Araz’la karşılaşınca ikili arasında büyük bir kavga yaşandı.

Gizem ilk kez Mert’in tarafını tutunca bu durum ikilinin yakınlaşmasına sebep oldu. Derya’nın Mert’i okuldan almak için Yavuz’la konuşması ikili arasındaki ipleri kopma noktasına getirdi. Çok sinirlenen Mert çantasını alıp, evi terk etti. Kalmak için gittiği yer ise fark etmeden de olsa ikinci sığınağı olan yerdi. Annesinin evde olmadığı zamanda duyduğu sesler Melek’i şüphelendirdi.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde büyük hesaplaşmanın günü geldi 7

Korku içinde neler olduğunu anlamaya çalışan Melek, sonunda Celal’in yalan söylediğini fark etti. Genç kız annesine Celal’in yürüdüğünü ispatlayabilmek için Celal’i ölümcül bir teste tabi tuttu.

Proje tasarımı ve senaryosu Gani Müjde’ye ait ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin oyuncu kadrosunda Ertan Saban, Özge Özberk, Devrim Özkan, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Ayşe Kırca, Sanem Babi, Onur Özer, Rojbin Erden, Ali Berge, Furkan Murat Uğur, Murat Göçmez gibi deneyimli ve genç isimler bir arada.

‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’, yeni bölümüyle 25 Ağustos Perşembe akşamı saat 20.00’de SHOW TV’de.