Ana sayfa Dizi Haberleri Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin başrol oyuncusundan yepyeni bir proje geliyor!

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin başrol oyuncusundan yepyeni bir proje geliyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Show TV ekranında Perşembe akşamları yayınlanmakta olan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde, Devrim Özkan ile birlikte Ertan Saban çok başarılı bir performans ortaya koydu. Dizinin bir diğer başrol oyuncusu ise Özge Özberk oldu… 3 etkili oyuncusu ile çok iyi reyting sonuçları elde eden Gelsin Hayat Bildiği Gibi, yolunda emin adımlarla devam eden bir proje oldu.

Özge Özberk, 1976 yılında İstanbul’da dünyaya geldi ve bugüne kadar yer aldığı sinema filmleri ve dizilerle de etkileyici bir kariyer elde etti. 1990’lı yılların başlarından bu yana birçok projede izlediğimiz Özge Özberk, GORA isimli film ile Cem Yılmaz’ın projelerinin değişmez isimlerinden birisi haline gelmişti.

2004 yılından bu yana Cem Yılmaz ile çalışan, AROG ile Arif ve 216 isimli filmlerde Ceku karakterini canlandıran Özge Özberk, şimdi de yeni bir film projesine hazırlanıyor. Cem Yılmaz’ın Kara Komik Filmler serisinde yer alan Ayzek karakteri ile çekeceği yeni sinema filminin kadrosunda Özge Özberk’in de yer alacağı ortaya çıktı. Özberk, daha önce Kara Komik Filmler serisinde yer almadığı için herkesi şaşırtmıştı.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin başrol oyuncusundan yepyeni bir proje geliyor! 8

Uzun bir aradan sonra yeniden Cem Yılmaz projesinde yer alacak olmanın mutluluğunu yaşayan Özge Özberk, çok iyi bir projenin gelmekte olduğunu söyledi.

Oyuncu, “Çok keyifli bir iş, ekip arkadaşlarım olağanüstü, hikaye muhteşem. Zaten Cem’in kalemi, farklı bir şey geliyor. Çok heyecanlıyım gerçekten. Şu an ön hazırlıkları devam ediyor. Ayın 20’si gibi sete çıkacağız” diye konuştu.

Cem Yılmaz’ın Kara Komik Filmler serisinde yer alan Ayzet karakteri izleyiciler tarafından da çok beğenilmişti.

Özge Özberk’in yanı sıra yeni filmde Zafer Algöz, Nilperi Şahinkaya, Bülent Şakrak, Ahsen Eroğlu gibi önemli isimler de bulunacak.

Özge Özberk’in Cem Yılmaz ile arasının iyi olmadığı yönünde çıkan haberler magazin basınında yer almıştı.

Ancak Özge Özberk bu iddiaları yalanladı ve “Hiç öyle bir şey yaşamadım. Benim açımdan yok, öyle bir küslük hiç olmadı” şeklinde konuştu.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin başrol oyuncusundan yepyeni bir proje geliyor! 9

Ünlü oyuncu geçtiğimiz gün katıldığı Magazin Gazetecileri Derneği ödül töreninde sahneye çıkmış Gelsin Hayat Bildiği Gibi isimli dizideki rol arkadaşı Devrim Özkan ile birlikte ödül mutluluğu yaşamıştı.

2000 yılında yayınlanan Bir Annenin Günahı isimli projenin kısa sürmesinin ardından uzun süre ekranda yer almayan Özge Özberk, yeniden dizilere dönüş yaptığı için hayranları tarafından da büyük ilgi görmeye devam ediyor.