Ana sayfa Dizi Haberleri Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin reyting performansını görenler şaşkına döndü!

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin reyting performansını görenler şaşkına döndü!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Perşembe akşamları geçen sezonun iddialı dizileri Camdaki Kız ile Mahkum yeniden ekrana dönmesine rağmen, Show TV’de yayınlanmakta olan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi kendi izleyicisini korumayı başardı. İşte bu durum da yeni bir dengenin oluşacağını gösteriyor.

Artık perşembe akşamları izleyicilerin en çok tercih ettikleri dizi sayısı 4’e çıkmış oluyor. Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin yanı sıra; Camdaki Kız ve Mahkum dizilerine bir de atv’de yayınlanacak Aldatmak eklenecek. Aldatmak dizisi 22 Eylül’de izleyicilerle buluşacak ve böylelikle de büyük reyting yarışı ortaya çıkacak. Tabii ki bu 4 dizinin yanı sıra bir de Duy Beni isimil projenin Star TV’de devam ettiğini hatırlatalım.

Camdaki Kız ve Mahkum dizilerinin ekrana dönüşü o kadar da parlak olmadı. Gelsin Hayat Bildiği Gibi geçtiğimiz perşembe günü yine çok etkili reytingler alarak hem tüm kişiler hem de ABC1 gruplarında birincilik ve AB’de ikincilik elde etti. Günün en çok izlenen dizisi olarak tüm gruplarda üstün olan yapım, önümüzdeki haftalarda da bu süreci sürdürecek gibi gözüküyor.

İşte bu durum da perşembe rekabetinde artık Show TV’nin diğer rakiplerine göre biraz daha önde olacağına işaret ediyor.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin reyting performansını görenler şaşkına döndü! 7

Show TV’nin BKM imzalı perşembe akşamlarına damga vuran dizisi ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’ yayınlanan dokuzuncu bölümüyle adını zirveye yazdırmakla kalmadı, dengelerin de kökünden sarsıldığını gösterdi.

Camdaki Kız dizisini rahatlığı artık bu sezon olmayacak. Mahkum dizisi ekibi ise izleyicileri Fox TV ekranında tutmak için biraz daha çaba harcamak durumunda kalacak.

Sosyal medyada da çok konuşulan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Ertan Saban ile Devrim Özkan uyumundaki başarı, bu reytinglerin iyi seviyelerde devam etmesini sağlayan önemli faktörlerden birisi oldu.

Ayrıca senaryo yazarı olarak Gani Müjde’nin olması, çok akıcı bir hikaye olması dizinin etkili reytingler elde etmesini sağlıyor.

Seyirciden tam not alan bölümün finalinde sünnet düğününe katılan Sadi ve Songül’ün takip edilmesi dikkat çekti ve gelecek hafta yaşanacaklar şimdiden büyük merak konusu oldu.