SON DAKİKA
2 Aralık 2022 16:11

SON HABERLER

Gibi’nin merakla beknen tanıtımı yayınlandı! Dizinin Exxen’deki 3. sezon yayınına sayılı günler kaldı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay- Exxen platformunda yayınlanan, başrollerinde Feyyaz Yiğit, Ahmet Kürşat Öçalan ve Kıvanç Kılınç üçlüsünün başarılı performanslarıyla yer aldığı Gibi dizisi, 2 sezon boyuncu farklı konsepti ile izleyicinin dikkatini çeken ve çok beğendiği bir proje olarak adından söz ettirdi.

Kendine has esprileriyle bilinen komedi oyuncusu Feyyaz Yiğit’in, Aziz Kedi ile birlikte senaryosunu yazdığı ve başrolünde yer aldığı Gibi dizisi çok yakında 3. sezonuyla yine Exxen’de izleyici ile buluşacak.

Dijital platformun sosyal medya hesabında dizinin yeni sezon tanıtımı yayınlandı. Gibi yeni sezon bölümleriyle 21 Ekim tarihinden itibaren yayında olacak.

Geçtiğimiz aylarda Gibi’nin Disney Plus’ta yayınlanacağı iddiaları ortaya atılmıştı. Ancak iddialar asılsız çıktı. Gibi, 6 sezon boyuncu Exxen’de izleyici ile buluşmaya devam edecek.

Feyyaz Yiğit, Ahmet Kürşat Öçalan ve Kıvanç Kılınç üçlüsünün ‘Yılmaz’, ‘İlkkan’ ve ‘Ersoy’ karakterleri ile vücut bulduğu Gibi, Exxen’in dikkat çeken işlerinden biri.

İzleyicilerin yeni bölümlerini merakla beklediği Gibi dizisi, komik ve tuhaf olaylarla dolu yeni maceraları ile çok yakında Exxen’de olacak.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler