Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Gökhan Alkan’ın Kanal D’deki ilk proje heyecanı!

Gökhan Alkan’ın Kanal D’deki ilk proje heyecanı!

tarafından ker_def

Gökhan Alkan Kraliçe ile ekrana dönmeye hazırlanıyor. Oyuncu diyor ki; “Kraliçe, Kanal D’de ilk projem, bu sebeple çok heyecanlıyım.”

Kanal D’nin, yapımını Mednova’nın üstlendiği, dünya çapında çok izlenen “Queen Sugar” dizisinden uyarlanan, başrollerini Gökhan Alkan, Burcu Özberk, Selin Şekerci ve Özgün Karaman’ın paylaştığı yeni dizisi “Kraliçe” 22 Mart Çarşamba akşamı izleyici karşısına çıkacak.

Kanal D’de ilk projesi olduğuna değinen Gökhan Alkan: “Kraliçe Kanal D’de ilk projem. Bunun bende çok güzel bir heyecanı var. Şimdi ateşli bir karakter ile Kanal D’de seyirci ile buluşacağım. Kanal D’nin o mavi rengi, çocukluğumdan beri gözümün önünde dönen o Kanal D logosu hiç aklımdan gitmez. Hep diyordum ki “ne zaman olacak ne zaman Kanal D’de bir proje yapacağız?” o gün bugünmüş” dedi.

Daha önce hiç canlandırmadığı bir karakter ile izleyici karşısına çıkacak olan Alkan, şu açıklamayı yaptı: “Ateş karakteri için daha önce hiç ekin ekilmemiş bir toprak gibiyim. Benim gibi basketbol topuyla sadece arkadaşları arasında oynayan birinin bir basketbol starını canlandırması beni çok heyecanlandırdı. Çünkü ben her projemde kendime bir şey katmaya çalışıyorum. Kişinin kendine bir şey katması inanılmaz bir zevk.”

Yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan’ın oturduğu, ülkenin en ünlü basketbolcularından birinin adının büyük bir skandala karışması sonucu eşinin hayatının alt üst olmasını konu alan “Kraliçe” 22 Mart Çarşamba akşamı Kanal D’de…