Ana sayfa Dizi Fragmanları Gönül Dağı 97. yeni bölümde Ramazan’ın tatlı telaşı çok eğlendirecek!

Gönül Dağı 97. yeni bölümde Ramazan’ın tatlı telaşı çok eğlendirecek!

tarafından ker_def

Ekrana geldiği ilk bölümden itibaren izleyicilerin gönüllerinde taht kuran, her hafta reyting rekorları kıran Gönül Dağı, her Cumartesi TRT 1 ekranlarında ilgi odağı olmaya devam ediyor. Dizinin 97. Bölümü, 13 Mayıs Cumartesi akşamı saat 20:00’de TRT 1 ekranlarına geliyor.

Dizinin yeni bölüm başlıkları şöyle: Amcaoğullarının, İş Teklifine Cevabı Ne Olacak? Ramazan ve Veysel, Pekin Ördeğini Bulabilecek mi? Selami Müziğe Küserken, Keriman İpleri Eline Alır… Rıfat ve Mihriban Tedavi Masraflarını Nasıl Karşılayacak?

Gönül Dağı’nın 97. Bölümünün özeti ise şöyle: “Amcaoğulları bilişim vadisi inşaatının beklenmedik bir şekilde durmasıyla zor anlar yaşar. Amcaoğulları bir yandan inşaat işleri bir yandan roket geliştirme ile uğraşırken ziyaretlerine biri gelir. Amcaoğullarının, iş teklifine cevabı ne olacaktır?

Asuman ve Cemile’nin Pekin ördeği aşerir. Ramazan ve Veysel, panik içinde Pekin ördeği ararlar. İkili Pekin ördeğini bulabilecek midir?

Selami, Garip’in müzik yapmasını ısrarla isteyen yapımcıyla ters düşer. Selami müziğe küserken, Keriman ipleri eline alır. Keriman ne yapacaktır?

Rıfat ve Mihriban yeni bir tedavi denerler. Rıfat tedavi masraflarını karşılayabilmek için ne yapacaktır?”

Gönül Dağı’nın 97. Bölümü, 13 Mayıs Cumartesi akşamı saat 20:00’de TRT 1’de.