Ana sayfa Dizi Fragmanları Gönül Dağı dizisi 120. yeni bölümde sorunları çözen yeni icat!

Gönül Dağı dizisi 120. yeni bölümde sorunları çözen yeni icat!

tarafından ker_def

Ekrana geldiği ilk bölümden itibaren ilgi odağı olan, dördüncü sezonunda da reyting rekorları kıran GönülDağı’nın yüz yirminci bölümü, 30 Aralık Cumartesi akşamı saat 20.00’de izleyicilerle buluşacak.

Gönül Dağı’nın yeni bölümünde neler olacak? İşte tüm detaylar:  Gedelli kasabası sakinleri tuvaletlerin tıkanmasıyla ne yapacaklarını şaşırır. Belediye ekipleri sorunu çözmeye çalışırlar ancak tıkanıklığın kaynağını bir türlü bulamazlar. Münir Başkan, amcaoğullarından yardım ister. Amcaoğulları sorunun kaynağını bulurlar. Bir daha bu olayın tekrarlanmaması için Taner ne icat edecektir?

Selma’nın öğrencileri hastalanır. Selma kasabada olan salgın dolayısıyla olduğunu düşünür. Tahlil sonuçlarında öğrencilerin beklenmedik bir sebepten dolayı hastalandıklarını öğrenir. Selma’nın öğretmenlik mesleği nasıl tehlikeye girecektir?

Erkan, Filiz’e bıraktığı mektubun ardından ortadan kaybolur. Sefer ve Filiz her yerde Erkan’ı ararlar. Erkan’ı bulabilecekler midir?

Berk Atan, Semih Ertürk ve Cihat Süvarioğlu’nun başrolleri paylaştığı Gönül Dağı’nda yer alan diğer oyuncular şöyle:

Nazlı Pınar Kaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hazal Çağlar, Serkan Kuru, Hüseyin Sevimli, Ulviye Karaca, Sait Seçkin, Hande Nur Tekin, Sercan İnceer, Melis Sevinç, Eren Can Vurucu, Faruk Karagül, Kaptan Gürman, Öznur Yağcı, Mesude Türkmen, Süeda Çil, Burak Can, Sude Zülal Güler, Öge Sözbaş, Kaan Şençubukçu, Ataberk Tufan, Ömer Batu Dağlı, Bade Irazlı, Burak Haktanır, Özcan Varaylı, Müjde Zeynep Akdeniz, Merve Yıldız, İpek Uzkalan ve Şive Şenözen.”

Gönül Dağı, yüz yirminci bölümüyle 30 Aralık Cumartesi saat 20.00’de TRT1’de…