Ana sayfa Dizi Haberleri Gönül Dağı dizisi hayranları unutamayacakları bir ana hazır olsun!

Gönül Dağı dizisi hayranları unutamayacakları bir ana hazır olsun!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Gönül Dağı dizisinin Cumartesi akşamları yayınlanan yeni bölümleri izleyenleri ekran başına topluyor. Üçüncü sezonu başlayan dizinin hikayesinde Doktor Kenan ile hemşire Elif karakterleri yavaş yavaş öne çıkmaya başlıyor. İkinci sezonda hikayeye dahil olan Doktor Kenan rolünde Serkan Kuru oldukça başarılı bir çıkış yaptı.

Elif karakterinde ise ilk dizisinde büyük başarı sergileyen Zümre Meğreli, geniş bir izleyici kitlesi tarafından da tanınan birisi haline geldi. Elif’in dizinin ilk iki sezonunda yaşadığı büyük hayal kırıklıkları ve aldatılma halleri yerini, üçüncü sezonda bambaşka bir duyguya bırakacak. Artık Elif için aşk dolu günler başlıyor.

Gönül Dağı dizisi hayranları unutamayacakları bir ana hazır olsun! 8

Elif aynı zamanda Doktor Kenan’ı da ruhsal çöküntüden çıkartmak için büyük çaba sergileyecek. Dizinin ikinci sezon finalinde Dilek karakteri ölmüştü. Gülsim Ali İlhan’ın hikayeden ayrılmak istemesi üzerine yaşanan bu ani ölüm ile birlikte izleyiciler fena sarsılmıştı.

Hikayenin içinde Dilek’i kurtaramamanın üzüntüsünü yaşayan Kenan karakterinin içinde bulunduğu psikolojik yıkımdan çıkması için en önemli fırsat Elif ile başlayan aşka doğru adımları olacak gibi gözüküyor.

Gönül Dağı dizisinin üçüncü sezon başlangıcı olan 66. bölümde Elif ile Kenan’ın arasına soğuk rüzgarlar girmesi ise dizi hayranlarını bir hayli üzmüştü. İzleyiciler onlardan evliliğe doğru bir adım bekliyor ve bunun ilk işaretlerinin 67. bölümde verilmesi bekleniyor.

Gönül Dağı dizisi hayranları unutamayacakları bir ana hazır olsun! 9

Ameliyat ettiği Dilek’i kurtaramadığını düşünen ve suçluluk hisseden Kenan, Elif’den uzaklaşırken, aralarında hiçbir sorun yokken onun soğuk davranışlarına anlam veremeyen genç kız, bunalıma girdi.

Dedesi Ciritçi Abdullah’la manevi bir yolculuğa çıkan Kenan yeni bölümde, çok sevdiği ve kaybetmekten korktuğu Elif’e hiç beklenmediği bir sürpriz hazırlıyor. İki aşığın hayatlarının dönüm noktası olacak bu sürprizi 67. bölümde yayınlanacak ve Gönül Dağı dizisi hayranları için de unutulmaz bir anı olacak.