Ana sayfa Dizi Fragmanları Gönül Dağı dizisinde herkes bu sürprize şaşıracak!

Gönül Dağı dizisinde herkes bu sürprize şaşıracak!

tarafından ker_def

Ekrana geldiği ilk bölümden itibaren izleyicilerin beğenisini toplayan, reyting rekorları kıran ve her hafta başarısını katlayan Gönül Dağı’nın altmış üçüncü bölümü, 14 Mayıs Cumartesi akşamı saat 20.00’de TRT 1’de ekrana geliyor. Dizinin yeni bölümünde yine birbirinden farklı duyguları yaşayabileceğiniz sahneler olacak.

Şili’ye gidecek makineler için çalışan amcaoğullarını bekleyen sürpriz ne? Zahide ve Sefer, Emre’nin annesini bulduklarında beklenmedik bir tepkiyle karşılaşırlar… Keriman ve Selami’ye, Zahide ve Sefer’den büyük destek…

Gönül Dağı’nın yeni bölümünde neler olacak? İşte dizinin yeni bölümünden detaylar: Asuman ve Ramazan’ın nişanını sorunsuz bir şekilde atlatmanın mutluluğunu yaşayan amcaoğulları, motive bir şekilde Şili’ye gidecek makineler üzerinde çalışmaya koyulurlar. İşleri vaktinden önce bitirmenin huzuru içinde gittikleri aile pikniğinde keyifli vakit geçirirken aldıkları bir telefonla kendilerini yeni bir sorunun ortasında bulan amcaoğulları, bu zorlu sürecin üstesinden nasıl geleceklerdir?

Sefer ve Zahide Emre’nin annesini aramaya devam ederken Emre’nin durumu her geçen gün daha üzücü bir hal almaktadır. Annesini bulduklarında hiç beklemedikleri bir tepkiyle karşılaşan Sefer ve Zahide nasıl bir yol izleyecektir? Kendilerini kapının önünde bulan Selami ve Keriman, bir çözüm yolu ararken onlara yardım eli uzatan Sefer olur. Yeni işlerine dört kolla sarılan Selami ve Keriman’ı bekleyen gelişme ne olacaktır?

Berk Atan, Gülsim Ali İlhan’ın başrolleri paylaştığı Gönül Dağı’nda etkili bir oyuncu kadrosu bulunuyor.

Diğer rollerde; Ecem Özkaya, Semih Ertürk, Cihat Süvarioğlu, Nazlı Pınar Kaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hazal Çağlar, Serkan Kuru, Hüseyin Sevimli, Çiğdem Aygün, Ulviye Karaca, Zümre Meğreli, Burak Haktanır, Buse Orcan, Güliz Aybay, Cemil Şahin, Ufkum Kalaoğlu, Sevilay Gültekin, Oya İloğulları ve Cem Kurtoğlu bulunuyor.

Gönül Dağı yeni bölümüyle 14 Mayıs Cumartesi saat 20.00’de TRT 1’de…