Ana sayfa Dizi Haberleri Gönül Dağı dizisinin 122. bölümü yine reytinglerde şahane bir iş başardı!

Gönül Dağı dizisinin 122. bölümü yine reytinglerde şahane bir iş başardı!

tarafından ker_def

4. Sezona izlenme rekorlarıyla giren ve başarı grafiğini sürekli artıran TRT 1’in sevilen dizisi GÖNÜL DAĞI’nın 122. Bölümü de tüm kulvarlarda birinci oldu.

Dizinin 13 Ocak Cumartesi akşamı TRT 1 ekranlarına gelen 122. Bölümü tüm kişiler ve ABC1 kategorilerinde çift haneli oranlara çıkarken, AB grubunda ise yine çok iyi oranlar elde etti. Tüm izleyici kategorilerinde de reytinglerde birincilik elde eden dizi hem istikrarlı gidişatını sürdürdü hem de 4. sezonda bile hikayesi ile milyonları etkilemeyi başardığını gösterdi.

Bozkırda bir Anadolu masalını, sapsarı toprakların, yıllarca dile gelen efsanelerin, unutulmaz aşkların hikayesini anlatan Gönül Dağı, küçük dünyalarında büyük hayaller yeşerten Anadolu çocuklarının, tüm engellere rağmen imkansızı başarmaya çalışan 3 kuzenin yaşamından kesitleri ekranlara yansıtıyor.

Ülkemizin çok önemli sorunlarına parmak basarak, sevgi, saygı, hoşgörü ve geleneksel değerlerimizle harmanlanmış samimi senaryosu ile izleyicileri hem duygulandıran hem de yüzlerindeki eksik etmeyen Gönül Dağı, gençleri girişimcilik konusunda motive etmeye ve onlara rehberlik etmeye devam ediyor.

Yapımcılığını Köprü Film/Ferhat Eşsiz, yönetmenliğini Yahya Samancı’nın üstlendiği Gönül Dağı’nın senaryosunu Ali Asaf Elmas, Teoman Gök ve Emel Çokçalışkan kaleme alıyor.

Berk Atan, Semih Ertürk ve Cihat Süvarioğlu’nun başrolleri paylaştığı Gönül Dağı’nda, Nazlı Pınar Kaya, Ferdi Sancar, Erdal Cindoruk, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hazal Çağlar, Serkan Kuru, Hüseyin Sevimli, Ulviye Karaca, Sait Seçkin, Hande Nur Tekin, Sercan İnceer, Melis Sevinç, Eren Can Vurucu, Faruk Karagül, Kaptan Gürman, Öznur Yağcı, Mesude Türkmen, Süeda Çil, Burak Can, Öge Sözbaş, Kaan Şençubukçu, Ataberk Tufan, Ömer Batu Dağlı, Bade Irazlı, Müjde Zeynep Akdeniz, Merve Yıldız, Şive Şenözen rol alıyor.