SON DAKİKA
9 Ağustos 2022 11:09

SON HABERLER

Gül Masalı dizisinde şive sorunu! Erdem Kaynarca rol arkadaşının komik anlarını anlattı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Sen Anlat Karadeniz’in Osman’ı Sait Genay yeni dizisinde Karadeniz şivesine takıldı! Pazar akşamları atv ekranında yayınlanmakta olan Gül Masalı hem çekim mekanları hem hikayesi hem de oyuncuların başarısı ile öne çıkan projelerden birisi oldu. Erdem Kaynarca ile Gülper Özdemir’in başrolünde yer aldığı dizi tecrübeli isimlerin de yer aldığı bir proje.

Bir döneme damgasını vuran Sen Anlat Karadeniz dizisinde Osman Hopalı karakterini canlandıran Sait Genay da dizide yer alan isimlerden birisi. Gül Masalı dizisinde başrolde yer alan ve Toprak karakterini canlandıran Erdem Kaynarca, bir set anısından bahsetti.

Sait Genay ile bir yemek sahnesi çekerken usta oyuncunun Karadeniz şivesi nedeniyle sorun yaşadığını anlatan Erdem Kaynarca, bu sahneyi çekmeye çok zorlandıklarını açıkladı.

Sen Anlat Karadeniz dizisinin etkisinde kalan Sait Genay, bu sezon hem Yargı dizisinde Kemal karakterinde yer almış hem de Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde de bulunmuştu.

Sait Genay, şimdilerde Isparta’da bulunuyor ve yörenin şivesine ayak uydurmakta da zorluk çekiyor. Erdem Kaynarca çekimler sırasında zorlandıkları o anları şöyle anlattı:

“Sait abi, dedem Fırat’ı oynayan Sait abi umarım bana kızmaz. Aslında Ispartalı. Ama beş altı sezondur Karadeniz’de oynuyormuş. Yemek masası sahnesi çekiyoruz ve Karadeniz şivesi yakasını bırakmayınca, bizim için çekmesi çok zor oldu. Aynı cümle içinde iki tane şive geliş geçişi yaşayınca bizim için çekmek zor oldu.”

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler