SON DAKİKA
20 Mayıs 2019 00:14

SON HABERLER

Gülben Ergen, aşk iddialarına emoji ile yanıt verdi! Anlayabilene aşkolsun!

Kısa bir süre önce Emre Irmak ile aşk yaşadığı iddiası ile gündeme gelen Gülben Ergen, telefonundan mesaj atan Ali Eyüboğlu’na bir emoji ile yanıt verdi. Emojinin anlamı ise kafa karıştırdı!

Ali Eyüboğlu ve İlkay Buharalı’nın hazırladığı Türkiye’nin ilk YouTube canlı yayın programı “Magazin Noteri”nde bu hafta bir emoji sürprizi yaşandı. Hem programın takipçileri hem de ekip emojiinin anlamını çözmek için seferber oldu..

Milliyet Gazetesi Yazarı Ali Eyüboğlu, basında çıkan Gülben Ergen’in Emre Irmak ile aşk yaşadığı iddiaları üzerine Gülben Ergen’e ulaştı ve hakkında çıkan haberlerin gerçekliğini telefonuna mesaj göndererek sordu. Ünlü sanatçı kendisine yöneltilen soruya dört yapraklı emoji ile yanıt verdi. Birçok anlama gelebilecek bu yanıtla ilgili Ali Eyüboğlu ve İlkay Buharalı aynı fikirdeydi.

İkili, yonca emojisinin şans / kısmet anlamına geldiğini belirterek, tarafların arasında ilişkiden ziyade ilişkiye dönüşebilecek bir yakınlaşma olduğu düşüncesinde olduklarını söyledi. Gülben Ergen’in iddiaları reddetmemesi bile, yeni aşkı kabul ettiği şeklinde yorumlandı.

İlgili Haberler