SON DAKİKA
24 Mayıs 2019 17:50

SON HABERLER

Gülperi 10. Yeni Bölüm 2. Fragmanı İzle! Gülperi, Kadir’e veda ediyor!

Yapımını Tims & B’nin yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, Show TV’nin iddialı dizisi “Gülperi”nin merakla beklenen 10. Bölüm 2. tanıtımı yayınlandı. Gülperi, Hasan ve Bedriye’nin Can’a sürpriz doğum günü planladığı tanıtımda Artemis babaannesinden, anne ve babasının boşanacağını öğreniyor. Gülperi, Kadir’e “Kendine iyi bak. İnşallah bundan sonra her şey istediğin gibi olur!” sözleriyle veda ederken, onları gören Şeyma’nın neler yapacağı merakla bekleniyor.Videodan 10. bölüm 2. fragmanını izleyebilirsiniz.

Gülperi’nin Cuma akşamı ekrana gelecek 10. bölümünde Kadir’in söyledikleri karşısında şok olan Gülperi, onu kendinden uzak tutmaya çalışır. Fakat geçmişte bıraktıklarını sandıkları her şey ortaya dökülmek zorunda kalır ve yıllar sonra ikisi de gerçek duygularıyla yüzleşir. Selen’i kurtaran Hasan, Seyit’in anlattıklarından sonra yanlış bir karar verdiğini anlar. Bedriye için okula gitmek bir işkence haline dönerken, Can ise bambaşka heyecanların içindedir. Şeyma her cephede Gülperi ve ailesine karşı savaşmaya devam eder. Onunla iş birliği yapan Yakup, Kader’i de dâhil ettiği planıyla Gülperi’yi alt etmenin yollarını arar. Hiç beklemediği bir yerden darbe yiyen Gülperi’yi ise zor günler beklemektedir.

Yönetmenliğini Cem Karcı’nın senaristliğini Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın üstlendiği Gülperi’nin yeni bölümü Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

İlgili Haberler