SON DAKİKA
20 Temmuz 2019 12:18

SON HABERLER

Gülperi 26. bölüm fragmanında Eyüp, Gülperi’nin boğazına bıçağı dayıyor!

Yönetmenliğini Şenol Sönmez’in üstlendiği Gülperi, yeni bölümüyle 29 Mart Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV’de izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen’in başrollerinde yer aldığı dizinin 26. bölümünde herkesi şaşırtacak detaylar var.

Yapımını Tims&B’nin yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, Show TV’nin iddialı dizisi “Gülperi”nin merakla beklenen 26. bölüm tanıtımı yayınlandı. Eyüp’ün Gülperi’yi boğazına bıçak dayayarak rehin aldığı korku dolu anların ekrana geldiği tanıtımda Hasan, annesini bırakması için Eyüp’ü tehdit ediyor. Polislerle olay yerine gelen Kadir karşısında çocukları bulurken, Can’ın “Anneme bir şey olursa çok kötü olurum ben, nefes alamam. Kalbim de atmaz!” sözleri yürekleri dağlıyor. Cem Adrian’ın seslendirdiği “Gaziantep Yolunda” türküsünün eşlik ettiği tanıtım duygusal sahneleriyle de izleyenleri derinden etkiliyor. Aşağıdaki videodan 26. bölümden 1. fragmanı izleyebilirsiniz.

Gülperi’nin Cuma akşamı ekrana gelen 25. bölümünde Kadir son anda Gülperi’ye yetişerek boşanmasına karşı çıktı. Yakup’un, ailenin veliahdı olma teklifiyle kafası karışan Hasan, annesine inat olmadığı bir insan gibi davranmaya başladı. Gülperi’nin evlendiğini duyan Taşkın ailesinin tepkisi sert oldu. Çocuklarını geri almak için Yakup Ağa’nın kapısına dayanan Gülperi kafasından aldığı darbeyle yaralansa da Yakup’un karşısında durdu.

Gülperi, Hasan ve Bedriye’nin hasreti ile yanarken hiç beklenmedik bir olay oldu ve Gülperi ve Kadir’in evlendiğini öğrenen Eyüp tecritten firar edip Şeyma’yı kaçırdı. Şeyma’nın kaçırıldığını öğrenen Kadir, polisle bir operasyon hazırlığına girerken Gülperi, gizlice Eyüp ve Şeyma’nın yanına gitti. Şeyma’ya karşılık Gülperi’yi isteyen Eyüp çocukların araya girmesine rağmen isteğinden vazgeçmedi. Eyüp, kendini feda eden Gülperi’nin boğazına bıçak dayayıp kaçırırken, olay yerine gelen Kadir şoke oldu. Eyüp’ün Gülperi’yi aldığını öğrenen Kadir darmadağın olurken Gülperi, Eyüp’le bir belirsizliğe sürükleniyordu.

İlgili Haberler