SON DAKİKA
19 Eylül 2019 03:25

SON HABERLER

Gülperi dizisi 25. bölümde Kadir son hamlesini yapıyor ama Gülperi’nin derdi başka!

Gülperi dizisi bu akşam saat 20.00’de Show TV ekranında izleyicilerle 25. yeni bölümüyle buluşmaya hazırlanıyor. Peki dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak? Yapımcılığını TİMS&B Productions’un üstlendiği, yönetmen koltuğuna Şenol Sönmez’in oturduğu Gülperi’nin oyuncu kadrosunda Nurgül Yeşilçay, Timuçin Esen, Tarık Papuçcuoğlu, Ece Sükan, Burak Dakak, Aleyna Özgeçen, Emir Özyakışır, Gülçin Kültür Şahin, Şefika Tolun, Emir Çubukçu, Ezgi Gör gibi başarılı isimler yer alıyor.

Gülperi’nin bu akşam ekrana gelecek 25. bölümünde Kadir son anda Gülperi’ye yetişerek boşanmasına karşı çıkar. Gülperi’nin tek derdi çocuklarını geri almaktır. Gülperi’nin evlendiğini duyan Taşkınlar ise bunu kolayca kabul etmeyeceklerdir. Gülperi’nin evlilik haberi hızla yayılır. Kadir’in annesi Suna oğlunun evine yerleşip Gülperi’ye eziyet etmeye başlar.

Hastanedeki Eyüp de bu evliliği öğrendiğinde sonuçları herkesi etkileyecek bir plan yapmaya başlar. Yakup’un da Eyüp’ün borçlarından kurtulmak için Hasan üzerinden bir planı vardır. Ailenin veliahdı olma fikri Hasan’ın kafasını karıştırır. Annesine inat, olmadığı bir insan gibi davranmaya başlar.

Buna en büyük tepkiyi Artemis verse de başlarına gelecek belalara mani olamaz. Gülperi, Hasan ve Bedriye’nin hasreti ile yanarken hiç beklenmedik bir olay olur; Eyüp tecritten firar edip Şeyma’yı kaçırır. Kadir’den, Şeyma’ya karşılık Gülperi’yi teslim etmesini ister.

“Gülperi” bu akşam saat 20.00’de özetsiz yeni bölümüyle Show TV’de!

İlgili Haberler