Ana sayfa Dizi Haberleri Kanal D’nin yeni dizisi Leke’nin kadrosuna iki oyuncu daha katıldı…

Kanal D’nin yeni dizisi Leke’nin kadrosuna iki oyuncu daha katıldı…

tarafından zk zk

Dizileri yüzünden son dönemde şanssızlıklar yaşayan Kanal D, büyük iddia ile başlayan Yüzleşme dizisini 4. bölümde bitirmeye karar vermişti. Ancak yeni dizi çalışmaları devam eden kanalın iddialı bir başka projesi ise Leke.

Tims&B’nin merakla beklenen ‘Leke’ dizisinin çekimleri tüm hızıyla sürüyor. Metin Balekoğlu’nun yönetmen koltuğuna oturduğu Kanal D’de ekrana gelecek dizinin kadrosuna iki ünlü oyuncu daha katıldı.

Ayfer Tunç’un kaleme aldığı dizinin başrol karakteri Cem Yenilmez’in kardeşi Arda Yenilmez’i Selahattin Paşalı canlandıracak. ‘Kalp Atışı’ dizisinde oynadığı Alp karakteriyle akıllarda yer eden Paşalı, ‘Leke’de ise ağabeyinin gölgesinde kalan kötülük peşinde bir genç rolüyle seyirci karşısına çıkacak.

‘Leke’nin önemli karakterlerinden Serpil Zengin’e ise ödüllü oyuncu Selen Uçer hayat verecek. Görünürde bir organizasyon şirketi sahibi olan Serpil’in arka planda başka işler yapması dizinin başrol karakteri Yasemin’in (Melis Sezen) başına büyük dertler açacak. (Medyatava/Birsen Altuntaş)