Gülperi dizisi 5. bölümde herkes merakla bir sorunun yanıtını bekleyecek!

12 Ekim 2018 Cuma, 09:57
Gülperi dizisi 5. bölümde herkes merakla bir sorunun yanıtını bekleyecek!

Gülperi dizisi 5. bölümü bu akşam saat 20.00’de Show TV ekranında izleyici ile buluşacak.

Diziyi izlemek için başına geçmeden önce bilmeniz gereken detaylar var… Haberimizde bu noktalara değineceğiz.

Burak Dakak, Gülperi’nin oğlu Hasan karakterine hayat veriyor. Çok da başarılı… Timuçin Esen’in canlandırdığı Avukat Kadir, hapse düşen Hasan’a annesine neler olduğu ile ilgili gerçekleri açıklıyor. Hasan’ın bu gerçekler karşısında ne söyleyeceği, ne yapacağı herkes tarafından merak ediliyor.

Gülperi’nin bu akşam ekrana gelecek 5. bölümünde Hasan’ın hapse girmesiyle çaresiz kalan Gülperi, oğlunun özgürlüğü için çözüm yolları aramaya başlar.

Gülperi’nin çaresizliğini fırsat bilen Yakup ise Gülperi’yi köşeye sıkıştırmak için yeni planlar yapar.

Gülperi ise oğlunun hapishaneden kurtulması için her türlü bedeli ödemeye hazırdır. Bir yandan Hasan’ı özgürlüğüne kavuşturmak için uğraşan Kadir, bir yandan da onun annesine olan katı tavrını yumuşatmaya çalışır.

Gülperi’nin kızını Ali’den korumaya çalışması Bedriye’nin dikkatini çeker, Can da annesine yardım etmenin yollarını arar.

Gülperi’nin Hasan’ı hapishaneden kurtarmak için bulduğu çözüm Yakup tarafından engellenince devreye Kadir girer. Hasan ise annesiyle ilgili bazı gerçeklere ulaşacak ve bu sebeple zor bir seçimle baş başa kalacaktır.

Yapımcılığını TİMS&B Productions’un üstlendiği, senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın yazdığı, yönetmen koltuğuna Cem Karcı’nın oturduğu Gülperi’nin oyuncu kadrosunda Nurgül Yeşilçay, Timuçin Esen, Tarık Papuçcuoğlu, Ece Sükan, Burak Dakak, Aleyna Özgeçen, Emir Özyakışır, Onur Bilge, Gülçin Kültür Şahin, Şefika Tolun, Emir Çubukçu, Ezgi Gör gibi başarılı isimler yer alıyor.

“Gülperi” bu akşam saat 20.00’de yeni bölümüyle Show TV’de!

Burak Dakak haberleri için

gülperi haberleri için