Ana sayfa Dizi Fragmanları Güzel Günler dizisi final bölümünde ortalık şenlik yerine dönüyor!

Güzel Günler dizisi final bölümünde ortalık şenlik yerine dönüyor!

tarafından ker_def

Show TV’de ekrana gelen, yapımını TMC’nin, yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği dizi “Güzel Günler” izleyicilerine veda ediyor. Dizinin 26. ve final bölümü 18 Haziran pazar akşamı izleyicilerle buluşacak.

Oyuncu kadrosunda Binnur Kaya, Ecem Erkek, Leyla Tanlar, Zeynep Çamcı, Olgun Toker, Burak Dakak ve Yıldıray Şahinler, Seray Gözler gibi önemli isimlerin yer aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Osman Taşçı otururken, senaryosu Selin Tunç imzası taşıyor.

Güzel Günler’in 26. ve final bölümünde; Füsun ve Feyyaz’ın dönüşüyle evi saran şenlik havası, Altan’ın rahatsızlığıyla gölgelenir. Selma ve Mihran, Kıymet’e duyurmadan sade bir nikâh yapmaya hazırlanmaktadır.

Kızı Eylül’ün tayin haberini alan Hakim bir karar vermek zorundadır; ya şimdiye kadar hep yaptığı gibi kızlarının peşinden gidecek, ya da Kıymet’le kalmayı seçecektir.

Kararını aşktan yana kullanan Derin, Ayşim olmadan Amerika’ya gitmeyi reddeder. İşlerin iyice zora girdiği bir anda, Gülce ailesine gelecek müjdeli bir haber, herkesin yüzünün yeniden gülmesine sebep olacaktır.

“Güzel Günler” final bölümüyle 18 Haziran Pazar saat 20.00’de Show TV’de!