Ana sayfa Dizi Haberleri Hakim dizisi için sürpriz atak! Reytingleri yükseltmek için kadro değiştirildi!

Hakim dizisi için sürpriz atak! Reytingleri yükseltmek için kadro değiştirildi!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Oyuncuların her biri yetenekleri, rol aldıkları yapımlardaki performansları ile çok beğeni toplayan isimler. Hikayesi güçlü, karakterler sağlam. Üstelik uyarlandığı orijinal dizi Your Honor, ABD’nin en çok ilgi gören yapımlarından birisi olmayı başardı. Tüm artılar bir yerde toplanmasına karşın Hakim dizisi ne yazık ki beklenen ilgiyi göremiyor!

Pazartesi akşamları atv’de yayınlanan diziyi izleyenler, hikayeyi, oyunculukları çok beğeniyor ancak yeterli izleyiciyi çekemiyor dizi. Henüz beklenen etkiyi yaratamamış olması nedeniyle de dizi için yeni çareler aranıyor.

Böylesine güçlü bir ekip ve hikayenin heba olup gitmemesi, bir kaç bölümde ekrandan kalkmaması için önlemler alınmaya çalışılıyor. Bu hafta 7. bölümü yayınlanan dizi, tahmin edilmeyen bir şekilde ilgi görmüyor! Beklenenin çok çok altında gerçekleşen reytingler ise kanalı mutlu etmiyor.

Hakim dizisi için sürpriz atak! Reytingleri yükseltmek için kadro değiştirildi! 8

Yıllarca adaletle karar vermiş bir babanın, oğlu suçlu hale gelince yaşadığı adalet ile vicdanı arasındaki ikileme ışık tuttuğu dizide Erdal Beşikçioğlu, Yurdaer Okur, Uğur Yücel, Hasibe Eren ve Ebru Özkan başrollerde. Ancak bu her biri birbirinden yetenekli ve beğenilen oyuncular da reyting konusunda istenen başarıyı yakalamaya yetmiyor!

Hakim dizisi için sürpriz atak! Reytingleri yükseltmek için kadro değiştirildi! 9

Hikayenin izleyicileri yeterince tatmin etmediği yorumları yapılıyor sıklıkla. İlk bölümden beri yaşanan reyting düşüklüğüne bir çare olarak önce yönetmen değişikliğine gidildi. Ardından hikayenin konusunda köklü bir değişim için senaristlerle yollar ayrıldı ve yeni senarist geldi.

6. bölüm ile yönetmeni değişen dizinin, 7. bölümden sonra da senaristinin değiştirilmesine karar verildi. Hafta içinde yayınlanan 7. bölümün ardından gelen bu karar, aslında dizinin yapımcı ve kanal tarafından kolayca vazgeçilmek istenmediğinin de bir göstergesi.

Kadroda yapılan değişikliklerle birlikte Hakim dizisine taze kan geldi. Sekizinci bölümden itibaren dizinin hikayesini Günay Günaydın yazacak. Bakalım kamera arkasında yaşanan bu değişiklikler diziyi kurtarmaya yetecek mi? İzleyip göreceğiz…