Ana sayfa Dizi Haberleri Hakim dizisinde müthiş kadro final kararına engel olmadı, finalden önce bir de ayrılık var!

Hakim dizisinde müthiş kadro final kararına engel olmadı, finalden önce bir de ayrılık var!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Hakim isimli atv dizisinin bu sezonun en iyi yapımlarından birisi olması beklenirken, yeterince ses getirememesi dikkat çeken bir nokta oldu… Erdal Beşikçioğlu, Uğur Yücel, Yurdaer Okur, Burcu Kara, Ebru Özkan ve Hasibe Eren gibi çok etkili, tecrübeli oyuncuların başrolünde yer aldığı Hakim dizisinin hikayesi de çok dikkat çekiciydi.

ABD’de büyük başarı kazanan Your Honor isimli dizinin yerli uyarlaması olarak öne çıkan Hakim dizisinde genç oyuncuların da katıldığı ve çok iyi bir kadro oluşturulması rağmen hikaye izleyicileri yeterince kendisine çekemedi.

Başladığı güne kadar büyük beklentiler yaratan Hakim dizisi, ilk başladığı bölümden bu döneme kadar da çok da arzu edilen reytingleri elde edemedi. Atv’nin ikinci sezona taşıması çok zor olarak görülen dizi için final kararı alınması da kimse için şaşırtıcı olmadı.

Limon Yapım tarafından hazırlanan Hakim dizisinin böyle önemli bir oyuncu kadrosuna rağmen izleyicileri ekrana taşıyamaması da hikayenin olmazsa olmaz bir nokta olduğunu ve artık izleyicilerin isimlere değil, senaryoya odaklandığını anlatan bir gerçek olarak önümüzde duruyor.

Ayrıca diziden Uğur Yücel de ayrıldı.. Şimdiye kadar 8 bölüm yayınlanan Hakim dizisinde Cevdet Dağıstanlı karakterini canlandıran usta oyuncunun finalden önce ayrılması da hayranlarını üzen bir gelişme oldu.

Hakim dizisinin Haziran ayı içinde final yapması bekleniyor. Dizinin 2 bölüm daha sürmesi ve 10. bölümü ile birlikte 13 Haziran Pazartesi günü son kez ekrana geleceğine yönelik bilgiler var…

Erdal Beşikçioğlu ise geçen yıl aynı dönemde Kağıt Ev isimli Star TV dizisiyle izleyicilerin karşısına çıkmış ama bu dizinin de ömrü sadece 8 bölüm olmuştu. Usta oyuncu, iki sezondur televizyon dizilerinde aynı akıbeti yaşıyor.