SON DAKİKA
17 Eylül 2019 11:23

SON HABERLER

Halka 14. bölüm 2. fragmanı yayınlandı!

Halka dizisi için zorlu bir dönem başlıyor… TRT1 ekranında bu sezon sonunda izleyicilere veda edecek olan yapım, dijital platformlar ile görüşme halinde. Halka’nın sıkı izleyicileri var. Ancak dizinin reytingleri bir hayli kötü ve TRT1 devam etmeme kararını aldı.

TRT1 ekranlarında izleyicilerle Salı akşamları buluşmakta olan Halka dizisi, hem oyuncu kadrosu hem de hikayesi ile özel bir yapım olmasına rağmen izleyiciden beklenen ilgiyi görmemişti.

Başrollerini Serkan Çayoğlu, Kaan Yıldırım, Hazal Subaşı, Hande Erçel, Nazan Kesal, Ahmet Mümtaz Taylan, Burak Sergen gibi ünlü oyuncuların paylaştıkları ve ES Film imzalı dizinin 14. yeni bölümünden yeni görüntüler yayınlandı. 23 Nisan Salı akşamı 14. bölümden neler olacak? 14. bölümden 2. fragmanı videodan izleyebilirsiniz.

Halka dizisinin 13. bölümünde yaşananların detayı şöyle:

Çağatay Cengiz Erkmen’i, babasını vurmuştur. Hümeyra’nın düzeni bozulmuştur. Halka’nın tahtı boş kalmıştır. O tahta kimin oturacağı belli değildir.

Çağatay, Halka’nın yönetimine kendisini layık görmektedir ama Hümeyra’nın başka planları vardır. Bu sırada bir “yukarısı” lafı dolanmaya başlar. Halka’nın keşfedilecek yeni sırları vardır.

Hümeyra çocuklarını koruyabilmek için Halka’yı elinde tutmak zorundadır ama bu artık o kadar kolay değildir. Yardıma ihtiyacı vardır. Üstelik eski imkanlarına da erişimi yoktur.

Kaan ve Cihangir tehlikede olduklarının farkında değildirler. Müjde ve Cihangir birbirlerini daha yakından tanımaya başlarlar.

Halka’daki yeni gelişmeler Bahar ve Kaan’ın da daha sık görüşmelerine yol açar

İlgili Haberler